gmd uygulama hataları

• 19 Ağustos 2014
  • 548 Okunma
  • 9 Cevap

1. Sadece kamera, el feneri ve stereoid de uygulama hatası veren gmd 4gb malesef galeri durdu cümlesini tekrar eder oldu her açışta .. Ne format ne de fabrika ayarlarına geri dönmek işe yaramadı . başka ne yapılabilir ?

Yazan: dudunur bilge
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. SHS

SHS
    bende de sözlük sağlayıcı hatası veriyor hergün :hmmm

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Keşke bilsem de cevap verebilsem size

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. titanium backup ile galeriyi geri yükleyince bende o hatayı alıyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Peki bi çözüm bulabildiniz mi

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. SHS

SHS
    naptında böyle oldu, rom mu attın

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Aslında bende bilmiyorum. İlk aşamada virüsten şüphelenip clean master'ı indirdim. Teli, h kartını formatladım, fabrika ayarlarına döndürdüm olmadı. Geçen hafta soketini yaptırmıştım düşünüyorum da belki de telefoncunun bi hatasından meydana geldi bu durum olamaz mı?

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. SHS

SHS
    o donanımla ilgilenmiş, yazılıma etki etmezki, hem storeoid herkeste bozuk ama kamera, el feneri, şimdi de galeri de hata alman normal değil

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Galeri'de bir sorunum yok Allah'a şükür.. Sadece kameraya tıklayınca ekran kararıyor ve (uygulama hatası,malesef galeri durdu,tamam) yazıyor. Galeri'ye girebiliyorum ama.. Hem tabi ki telefoncu donanımla ilgileniyor ama telefonu yaptırdığım günden beri bu oluyor daha önce hiç böyle bir sorun yaşamadım. Ve 1 senedir gmd kullanıcısıyım. Belki de artık telefonda pes ediyor :) bilemiyorum...

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. fabrika ayarlarina döndüm, hafiza kartını formatladim. sonra kendi recoverysinden (ses açma ve güç tuşu ile açılan ) wipeleri yaptım, 2 haftadir sorunsuz kullanıyorum

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/12/2018 - 16:05