gmd uygulama hataları

Sponsorlu Bağlantılar

dudunur bilge

Üye
    Konu Sahibi
gmd uygulama hataları
Sadece kamera, el feneri ve stereoid de uygulama hatası veren gmd 4gb malesef galeri durdu cümlesini tekrar eder oldu her açışta .. Ne format ne de fabrika ayarlarına geri dönmek işe yaramadı . başka ne yapılabilir ?

SHS

SHS

Üye
bende de sözlük sağlayıcı hatası veriyor hergün :hmmm

dudunur bilge

Üye
    Konu Sahibi
Keşke bilsem de cevap verebilsem size

caglar b

caglar b

Üye
titanium backup ile galeriyi geri yükleyince bende o hatayı alıyorum

dudunur bilge

Üye
    Konu Sahibi
Peki bi çözüm bulabildiniz mi

SHS

SHS

Üye
naptında böyle oldu, rom mu attın

dudunur bilge

Üye
    Konu Sahibi
Aslında bende bilmiyorum. İlk aşamada virüsten şüphelenip clean master'ı indirdim. Teli, h kartını formatladım, fabrika ayarlarına döndürdüm olmadı. Geçen hafta soketini yaptırmıştım düşünüyorum da belki de telefoncunun bi hatasından meydana geldi bu durum olamaz mı?

SHS

SHS

Üye
o donanımla ilgilenmiş, yazılıma etki etmezki, hem storeoid herkeste bozuk ama kamera, el feneri, şimdi de galeri de hata alman normal değil

dudunur bilge

Üye
    Konu Sahibi
Galeri'de bir sorunum yok Allah'a şükür.. Sadece kameraya tıklayınca ekran kararıyor ve (uygulama hatası,malesef galeri durdu,tamam) yazıyor. Galeri'ye girebiliyorum ama.. Hem tabi ki telefoncu donanımla ilgileniyor ama telefonu yaptırdığım günden beri bu oluyor daha önce hiç böyle bir sorun yaşamadım. Ve 1 senedir gmd kullanıcısıyım. Belki de artık telefonda pes ediyor :) bilemiyorum...

caglar b

caglar b

Üye
Peki bi çözüm bulabildiniz mi
fabrika ayarlarina döndüm, hafiza kartını formatladim. sonra kendi recoverysinden (ses açma ve güç tuşu ile açılan ) wipeleri yaptım, 2 haftadir sorunsuz kullanıyorum

Üst Alt