Haber GMD ANDROİD 4.4 KİTKAT GELDİ

Sponsorlu Bağlantılar

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
GMD ANDROİD 4.4 KİTKAT GELDİ
Başlıktada belirttiğim gibi gmd ye 4.4 kitkat geldi hayırlı olsun diyorum :))
gözümüz aydın gmd ciler :))

SHS

SHS

Üye
Yemin et, kaynak ne

byAndroid

byAndroid

Üye
Webtekno :) geldi evt

SHS

SHS

Üye
Sadece 16 gb galiba :(

KayraBey

KayraBey

Üye
Oooo

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
4gb olanlar pc den güncellicekelr ben yükledim şarjım %35 in altında olduğu için güncelliyemedim dolunca güncellicem ekran görüntüsü aldım
kitkata geçince ekran görüntüsü alırım tekrar uyarıyorum 4 gb olanlar pc den güncelliekler bilginize 16 olanlar sistem güncellemeden güncelleye bilirler

SHS

SHS

Üye
4gb olanlar pc den güncellicekelr ben yükledim şarjım %35 in altında olduğu için güncelliyemedim dolunca güncellicem ekran görüntüsü aldım
kitkata geçince ekran görüntüsü alırım tekrar uyarıyorum 4 gb olanlar pc den güncelliekler bilginize 16 olanlar sistem güncellemeden güncelleye bilirler

tamam ana konuda paylaşmış arkadaş, ben şuan yükleyemem ama sen hayırlısıyla yükleyince ekran görüntü alırsan iyi olur ve görüşlerini yazarsan

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
tamam ekran görüntüsünü ve görüşlerimi yazarım bu konu altında
Evet yeni sürüm olan kitkat daha güzel daha hızlı daha güvenilir bir güncelleme getirmiş ekran görüntülerinde fark ediceksiniz hayırlı olsun hepimize :)

• Beğen
Tepkiler: SHS
Invoke

Invoke

Üye
Bu konuda en iyisi GM gerçekten. "Güncelleyeceğiz" dediler ve kısa sürede güncellediler. Gerçekten çok iyi.

• Beğen
Tepkiler: lazye, bilaldemir34, SHS ve 5 diğerleri
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
bende yükledim ama cihazı sattım sonra :D arayüz hiç güzel olmamış ve ayarlarda animasyonlar yüzünden aşırı kasma var ve muhtemelen ROOT cular için çok sıkıntı çıkaracak bu güncelleme :(

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
Bende kasma söz konusu değil hafif kasmalar yasayanlar beklesinler güncelleme de giderilir
Ben rahatim sorun yasayanlar dusunsun

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Arkadaşlar kitkat betadan güncelleyen oldumu ?

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
Beta yükleyip sonra bunu yukleyenlerin resim rehber gibi şeyleri gidiyor bilgin olsun
Kitkata geçerken zaten uyariyor

KayraBey

KayraBey

Üye
Hayırlı olsun. Bende ilk fırsatta yükleyeceğim

Son düzenleme:
kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar konuyu kirletmeyelim

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
Sonuçta geldi uzatmaya gerek yok diye dusunuyorum

Invoke

Invoke

Üye
Sen niye kasıyorsun kardeş? Diskavri aldın diye savunma bu kadar. Adamlar sözlerini tutamadı ya da tutmadı. Her halukarda tepkini göster ki bir dahaki sefere daha çok özen göstersinler.

Konuşmamız da konuyla ilgili olduğuna göre bir şeyin kirlendiği de yok.
Üstelik KK, JB'ye göre iyi performans sunmasına rağmen az ya da çok da olsa kasma/takılma varsa -ki varmış okuduğum yorumlara göre- ve bu kadar geç gelmesine rağmen böyleyse sıkıntı var demektir.

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
okadar büyütülcek birşey yok telefonda yani öyle kasılma yok ama çözülmücek gibi değil mutlaka düzeltilir ayrıca çift dokunuşla uytma var ama uyandırma yok gelirmi bilmiyorum

Üst Alt