gm rom yükleme hatası

Sponsorlu Bağlantılar

samiaskder

Üye
    Konu Sahibi
gm rom yükleme hatası
slm arkadaşlar benim general mobile discovery
telefonum var
ben buna note 3 romu kurmak istiyorum ama kuramadım telefonum rootlu
romlar

1 note 3
2 s5
3 iphone romu var
bunları kurmaya calıştığımda
installation aborted. hatası veriyor
yardım edebilirmisiniz

csbaz

csbaz

Üye
Cwm recovery kurulumu ?

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Normaldir stodk recovery kullanıyorsunuz anladım custom recovery kurmanız lazım büyük ihtimalle sp flash tool ike kuracaksin

csbaz

csbaz

Üye
Normaldir stodk recovery kullanıyorsunuz anladım custom recovery kurmanız lazım büyük ihtimalle sp flash tool ike kuracaksin
Aynen bende zamanında cwm bulamayınca ROM denedim stock recoveryden ama ayni hatayi aldim.Kardeş cwm kur tavsiyemdir.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
csbaz

csbaz

Üye
Şu elite nin ve discovery 2 nin hatasız kernelini internette paylaşsalarda ROM yapabilsek.Bende ROM kullanmiyorum elitede zaten deneme amacım acaba stock u cwm yerine geçermi diyeydi.

turgay4659

Üye
Merhaba arkadaşlar. Custom Rom'dan Stok Roma nasıl dönebilirim. Custom Romu kurarken yedek almadığım için elimde orjinal romum yok. İnternetten araştırdıklarımla da olmadı. Nasıl yapılabilir yardımcı olabilir misiniz?

csbaz

csbaz

Üye
YouTube da Emir Ozcopur Diye bir kanal var.Orada PC üzerinden stock romu anlatıyor kardeş.

turgay4659

Üye
Pc üzerinden yapamıyorum. Çünkü PC Windows 8. Telefonu taktığımda driverları yüklenmediği için teli görmüyor. sadece şarj etme amaçlı pc'yi kullanabiliyorum.

csbaz

csbaz

Üye
Senin telefon Discovery mi 2 mi yoksa elite mi ?

turgay4659

Üye
bende discovery elite vardı eşimde discovery. Be elite rom yüklemesi yapamadığım için ve aylardır da güncelleme gelmediği için eşimle değiştirdim telefonu. şuanda onun telde de anlamadığı bir şekilde misafir modu etkin olmuş. ve bende şifresini hatırlamıyorum. o da teli sınırlı kullanıyor şuan. o problemi de çözmeye çalışıyorum o yüzden forumda konu açtım ama kimse ilgilenmedi daha.

csbaz

csbaz

Üye
Recovery moddan reset atmayı dene.Elite i okur wp8 ben stock u wp8 de attıydım çünkü.

turgay4659

Üye
Reset atmadan çözme yollarına bakmıştım da ama yok. Çünkü bildiğiniz gibi elitte hafıza kartı yok herşey dahili hafızada ve misafir modu etkinken de ana uygulamalarda dosyalara erişemiyorsun pc ye bağlayınca da teli sadece şarj ediyor dosya paylaşımı etkin olmuyor. neden böyle bir problem için kurtarma kodu olmaz ki anlamış değilim gerçekten.