General Mobile GM 20 Uygun Root

Sponsorlu Bağlantılar

radoxx

radoxx

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba, General Mobile GM 20 modelini rootlamak istiyorum. Daha önce root işlemi yapmadım. Bununla alakalı bir rehber var mı? Forumda bulamadım. Konuyla alakalı bir kaç sorum var yardımcı olabilir misiniz?
  • Root nedir?
  • Rom nedir?
  • Rootlu veya Romlu telefonun avantajları/dezavantajları nelerdir?
  • Rootlu veya Romlu telefon Google Play'deki uygulamaları kolaylıkla indirebilir mi yoksa Rootlu telefonlar için ayrı bir mağaza platformu mu var?
  • Rootlanmış bir telefon orjinal ham haline getirilebilir mi?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt