Gm Discovery mtk logger uygulaması hakkında bilgisi olan yardımcı olsun lütfen


fearles32

fearles32

Üye
    Konu Sahibi
Gm discovery 16gb 4.4.2 işletim sistemini kullanıyorum geçenlerde kingroot ile telefonumu rootladım hiç bir sorun olmadı demin AYARLAR>UYGULAMALAR>TÜMÜ bölümüne baktığımda mtk logger adlı uygulama gördüm ki aklıma ilk gelen keylogger olduğu bunun hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi acaba birde telefondan kingroot ayarlarından rootu kaldırdıktan sonra format atsam kök dizininde kurulu bir uygulama kalırmı keyloger felan yani ilk günkü haline dönermi telefon yardım ederseniz sevinirim
En azından MTK LOGGER ne olduğunu açıklarsanız sevinirim

konuyu tam olarak nereye açıcağımı bilemedim bu hususta yetililerden özürdilerim...
 
Son düzenleme:
fearles32

fearles32

Üye
    Konu Sahibi
konu hala güncelllll
 
Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt