Tavsiye Gm discovery elite mi yoksa Lamia 1520 mi

Sponsorlu Bağlantılar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Gm discovery elite mi yoksa Lamia 1520 mi
Evet ikisinden sizi tercihiniz ne olur sebebi ile birlikte söylerseniz iyi olur

Kamera ve ekran açısından 1520 diyorum ben

byAndroid

byAndroid

Üye
Ikisinide almam valla

Rygebin

Rygebin

Üye
Microsoft platformunu hep desteklemişimdir gerek stabilliği ve şişmemesi güncelleme desteği (beta olayları da olsa bir destek var :D) hem de amiral model bir cihaz tavsiye ederim.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
1520

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Ikisinide almam valla
boş yorum yapma
+1 :D
Microsoft platformunu hep desteklemişimdir gerek stabilliği ve şişmemesi güncelleme desteği (beta olayları da olsa bir destek var :D) hem de amiral model bir cihaz tavsiye ederim.
+2

güzel güzel yaklaşık bi kaç aydır wp kullanmıyorum instagramın resmi sürümü geldi mi :D snapchat hala yok mu sahibinden.com uygulaması geldi mi
ve şu apk yüklemi olayı düzgün çalışıyor mu ?

Rygebin

Rygebin

Üye
boş yorum yapma

+1 :D

+2

güzel güzel yaklaşık bi kaç aydır wp kullanmıyorum instagramın resmi sürümü geldi mi :D snapchat hala yok mu sahibinden.com uygulaması geldi mi
ve şu apk yüklemi olayı düzgün çalışıyor mu ?
Apk yükleme olayını güzel çalisiyor denemez ama güzel diyenler var :) , sahibinden geldi galiba instagram hala beta da (resmen rezillik :D ) . Ama hala güzel görüyorum internet olsun teter bana gerisi boş :).

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Apk yükleme olayını güzel çalisiyor denemez ama güzel diyenler var :) , sahibinden geldi galiba instagram hala beta da (resmen rezillik :D ) . Ama hala güzel görüyorum internet olsun teter bana gerisi boş :).
sırf SNAPCHAT yüzünden androide geçtiğim doğrudur ama 1520 bulmuşken güzel kaçırmak da istemiyorum açıkcası

Rygebin

Rygebin

Üye
sırf SNAPCHAT yüzünden androide geçtiğim doğrudur ama 1520 bulmuşken güzel kaçırmak da istemiyorum açıkcası
Bence alın kaçırmayın hem ucuz hem donanımı güzel windows 10 geliyor ilk alacak telefonlar icinde olabilecek seviye de :).

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Bence alın kaçırmayın hem ucuz hem donanımı güzel windows 10 geliyor ilk alacak telefonlar icinde olabilecek seviye de :).
Şu apk olayında Snapchat denese birisi çok iyi olur ona bakmak lazım

Rygebin

Rygebin

Üye
Windows bridge konusuna bakın internette de denenen ilk uygulamalardan

Rygebin

Rygebin

Üye
Bridge konusunda yazması lazım :)

smh60

smh60

Üye
1520 kesinlikle elite artık eskidi diye düşünüyorum güncelleme sıkıntısı da var

Rygebin

Rygebin

Üye
Galiba ile olmuyor malesef :)

Aynen 4.4.2 de kaldı ve böyle devam eder vermez bir şey verse de 6.0 verecek ki ise yarasın
Araştırın hocam ben oluyor diye hatırlıyorum. Baya araştırdım çünkü.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
1520. Şişmez, kasmaz, w10 ile efsane oldu zaten. Boşver Androidi gel katıl aramıza :D

Üst Alt