gm discovery clash of clans hata

Sponsorlu Bağlantılar

normlander

normlander

Üye
    Konu Sahibi
gm discovery clash of clans hata
Merhaba arkadaslar. Bende gm discovery telefon var. Gecen gun clash of clans oyununu sildim. Sonra tekrardan yükledim. 52 levelim. Ve surekli oynuyorum. Ama yukledikten sonra icerik indiriliyor diyor ve surekli oyun tekrardan baslatiliyor. Yaklasik 10 dk bekledim acilir diye ama acilmadi. Yardimci olursanız sevinirim.

flunight

Üye
google + ile hesabi baglamadiysan gecmis olsun.level 1 den baslarsin.

normlander

normlander

Üye
    Konu Sahibi
Yok ya bagladim :))

flunight

Üye
o zaman sorun yok.oyuna gir ayarlardan g+ ile giriş var ona tikla. ;)

normlander

normlander

Üye
    Konu Sahibi
Onceden kayit etmistim. Ama halen oyuna giremiyorum. Baska cihazdan girebiliyorum. Ama discovery de giremiyorum. Bugun telefonu sifirladim. Ama halen girilmiyor. Lutfen yardim edin

flunight

Üye
dosthum senin sorunun ne ha.format attiysan google in bir yan programi var ismini hatirlamiyorum.onu yuklemen lazim play storeden.yoksa açilmaz.
ismi neydi ya o programin ismi ya kafama takildi simdi neyse hatirlarsam yazarim

normlander

normlander

Üye
    Konu Sahibi
Play oyunlardan bahsediyosun heralde

asadas74

asadas74

Üye
Telefon ününü yeniden yazılım yükle kit kat sa jelybean a dönüş yazılımını çak sonra yine kit kata don tam tersini de yapabilirsin hangi serum varsa tabiki. Hafıza,kartını 0 la bide

normlander

normlander

Üye
    Konu Sahibi
Sifirladim olmadi. Bende telefonu pc den guncelledim. Android 4.4.2 oldu ve sorun ortadan kalkti :D:ok2: