GM Discovery 2 [GM Discovery 2+ TWRP Yedek]

Sponsorlu Bağlantılar

leonkennedy35

leonkennedy35

Üye
Eline sağlık twrpden flaşlanabilir stok rom çalışıyor.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi
Bu cihazi degismenin zamani geldi, servisten gelsin bir caresine bakacagim.Sizce 4G nasil bir deneyim olur pisman olurmuyuz?

leonkennedy35

leonkennedy35

Üye
Bu cihazi degismenin zamani geldi, servisten gelsin bir caresine bakacagim.Sizce 4G nasil bir deneyim olur pisman olurmuyuz?

Malesef 4g nin bu cihaza tek artıları arkasındaki google desteği 4.5g si ve opengl 3 desteği (ki olsa nolur olmasa nolur adreno 305 den bahsediyorum). Geri kalan şeylerde ister ses ister performans hep geride. Snapdragon 615 li bir cihaz (örneğin: t60 veya vodafone smart 6) alırsan daha karlı çıkacağını düşünüyorum.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi
Malesef 4g nin bu cihaza tek artıları arkasındaki google desteği 4.5g si ve opengl 3 desteği (ki olsa nolur olmasa nolur adreno 305 den bahsediyorum). Geri kalan şeylerde ister ses ister performans hep geride. Snapdragon 615 li bir cihaz (örneğin: t60 veya vodafone smart 6) alırsan daha karlı çıkacağını düşünüyorum.
smart 6 gorsel olarak da guzel ama simdilik pahali bence

leonkennedy35

leonkennedy35

Üye
smart 6 gorsel olarak da guzel ama simdilik pahali bence
Snapdragon 615 cihazlar genelde 1000 tl üstünde ama haberin olsun.
Ben sadece snapdragon 410lu bir cihazın şu anda pek alınabilirliğinin olduğunu sanmıyorum. Ama arkasında google olması kocaman bir artı tabiiki.

3085

Üye
2+ romu 2 ye olurmu

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi
Artık Discovery 2' ye Mtk droid tools ile imei yazabilirsiniz.Tek yapmanız gereken alcatel bootimg yi telefona flaslayıp programa girmek :oke:

Üst Alt