Telefon Tavsiyesi GM discovery 2 aldım iade sonrası hangi telefon almalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
GM discovery 2 aldım iade sonrası hangi telefon almalıyım
Dokunmatik ilk gün iğrenç geldi sonra alıştik biraz telefonu alalı 3gün oldu 14gun içinde koşulsuz iade hakki varmış para iadesi bunun yerine ne almalıyım

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Birşey söyleyin yardım

muhsin15

muhsin15

Üye
discovery 2 hakkında hiç bilgim yok ama ben discovery almıştım 3 kere servise gönderdim şimdi zenfone 6 kullanıyorum iade etmen mümkünse hiç düşünmeden iade et ve eğer büyüklüğü sorun değilse zenfone 6 tavsiye ederim

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Bunu değiştirmeye çalışsam moto g ile kabul ederlermi

muhsin15

muhsin15

Üye
o konuda bilgim yok

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Zenfon serisine bak bence. Hem Android 5.0 alacak hem fiyatı uygun hem de markası büyük ; ASUS.

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Zenfon serisine bak bence. Hem Android 5.0 alacak hem fiyatı uygun hem de markası büyük ; ASUS.
Markası telefon bazında bence hiç de büyük değil. Ama yoksa güzel telefondur zenfone 5 falan. Arkadaşda gördüm bir tane valla hiç de fena değil hele fiyatına göre.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Markası telefon bazında bence hiç de büyük değil. Ama yoksa güzel telefondur zenfone 5 falan. Arkadaşda gördüm bir tane valla hiç de fena değil hele fiyatına göre.
Bunun telefon bazı çok önemli değil önemli olan firmanın büyük olması ve maddi açıdan güçlü olması önemlidir.Ayrıca Asus her alanda kaliteyi yakalamış bir markadır.

beytullah6767

beytullah6767

Üye
Bunun telefon bazı çok önemli değil önemli olan firmanın büyük olması ve maddi açıdan güçlü olması önemlidir.Ayrıca Asus her alanda kaliteyi yakalamış bir markadır.
Samsung'da büyük ve maddi açıdan zengin bir firma fakat verdikleri destek ortada

bulentercan

Üye
Zenfone 5