GM 735 Eigen telefonlar için sorularınız ve sorunlarınız varsa buyrun...

Sponsorlu Bağlantılar

minkara

minkara

Üye
    Konu Sahibi
GM 735 Eigen telefonlar için sorularınız ve sorunlarınız varsa buyrun...
Başlıktada belirttiğim gibi gm735 telefonlarda bi probleminiz yada sorularınız varsa yardımcı olabilirim arkadaşlar....buyrun... :hmmm

strider58

strider58

Üye
kardesim tele hafiza karti alacagim cihaz maksimum kac gb kaldiriyor ve sd hc calistiriyor mu?ben toshiba class4 sd hc 16 gb hafiza karti almayi dusunuyorum calistirir mi?

--------------- Ekleme ---------------

cihazim gm735

minkara

minkara

Üye
    Konu Sahibi
16 gb a kadar destekliyor cihazımız yani evet kullanabilirsin fakat sd değil micro sd kart kullanabilirsin...

strider58

strider58

Üye
tesekkurler kardesim bunu sormamin sebebi gecenlerde kingston micro sd kart taktim 16 gb calistirmadi nedenini hala anlamadim ama olsun :)

minkara

minkara

Üye
    Konu Sahibi
h.kartını taktıktan sonra cihazı açıp kapattın mı peki... mutlaka çalıştırması lazım

ha bu arada benim cihazda 32 takılı... Lg'nin resmi verilerinde 16 öneriliyor...bunu da belirtmek istedim

turklove

Üye
yurtdisindan rusyadan gm730 geldi nasil turkce yapabilirim

strider58

strider58

Üye
kardesim 32 lik hafiza kartinin tam olarak markasi ne ve cihazda yavaslama var mi? bu arada hafiza kartini taktiktan sonra cihazi defalarca kapatip actim ama tik yok :)

canevar

Üye
g sensoru bir türlü ayarlayamıyorum, y bir türlü 0 olmuyor,hata mı var acab?

minkara

minkara

Üye
    Konu Sahibi
kardesim 32 lik hafiza kartinin tam olarak markasi ne ve cihazda yavaslama var mi? bu arada hafiza kartini taktiktan sonra cihazi defalarca kapatip actim ama tik yok

kingston arkadasim... h.karti dolmaya yaklasinca cok kasiyor sadece

g sensoru bir türlü ayarlayamıyorum, y bir türlü 0 olmuyor,hata mı var acab?

hata yok ... hatta 63 degerine yakin bi degerde olmasi lazim... siz cihazinizi duz olan bir yere koyun ve calibrate yapin... oyle bir iki mlmtre oynamasi cok birsey farkettirmez rahat olun...

yurtdisindan rusyadan gm730 geldi nasil turkce yapabilirim

gm730 ile 735 in donanim ozellikleri ayni olsada yazilim farklari var bu yuzden 735in dil paketleri senin cihazla uyusmaz ... ben bu konuda pek yardimci olamam size k.bakmayin

shuzukawa

Üye
GM730 a Spb mobile shell nasıl kurucam ve ücretsiz olanını nasıl indiricem lütfen yardımcı olur musun???

minkara

minkara

Üye
    Konu Sahibi
GM730 a Spb mobile shell nasıl kurucam ve ücretsiz olanını nasıl indiricem lütfen yardımcı olur musun???

öncelikle spb nin wqvga olanını googledan arayıp bulabilirsin...normal program kurar gibi kurduktan sonra cihazı kapatıp aç...eğer kurulumu gerçekleştirdiysen ve stabilize bir şekilde çalışıyorsa bana özel mesajdan yaz ben sana elimde olan keylerden birisini vereyim... kolay gelsin

ali_baba_22

Üye
GM730 a Spb mobile shell nasıl kurucam ve ücretsiz olanını nasıl indiricem lütfen yardımcı olur musun???[
google'a da spb mobile shell free download yz ordanda bulursun...ben 1.5 senedir kullanıyorum...

mstygs

Üye
merhaba arkadaşlar benim sorunum oyun yükleyemiyorum örnegin sansürlü araba yarışı oyunu yüklemek istiyorum ama bulamadım.bilen varsa sevinirim,

----------Eklendi @ 16:34:30 ---------- Yazıldı @ 16:32:04 ----------

selam arkadaşlar sorunum tel. acıkken bile bazen tel.im kapalı diyo aranınca bilen varmı acaba neden bu sorun .lg gm735

minkara

minkara

Üye
    Konu Sahibi
merhaba arkadaşlar benim sorunum oyun yükleyemiyorum örnegin sansürlü araba yarışı oyunu yüklemek istiyorum ama bulamadım.bilen varsa sevinirim,

----------Eklendi @ 16:34:30 ---------- Yazıldı @ 16:32:04 ----------

selam arkadaşlar sorunum tel. acıkken bile bazen tel.im kapalı diyo aranınca bilen varmı acaba neden bu sorun .lg gm735

öncelikle arkadaşım ben sana oyunların linklerini özel mesaj olarak göndericem bir iki gün içerisinde yüklemeyide anlatıcam....ikinci problemine gelirsek sim kart takılı ise ve telefon kapalı görünüyorsa başlat>ayarlar>iletişimler>iletişim yöneticisi (yada bazı tellerde wifi yöneticisi olarak yazar) oradaki telefon butonunu açın pin kodu isteyecektir pin'i girin, artık telefonunuz açık iyi günler

epiti

Üye
.jar programları çalıştırmıyor, eksik yazılım yazılım yazıyor. nasıl çalıştırıcam

minkara

minkara

Üye
    Konu Sahibi
oyunun yada uygulamanın hem jar hemde jad versyonlarının ikisini birden at bidaha kurmaya çalış...

orko16

Üye
Merhabalar. Bende spb shell yüklü yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum vede çok memnunum. daha sonra cepi değişdirdim, lg mg735 aldım. bunada spb shell yükledim ovg olarak çalışıyor zaten. fakat geçenlerde bir sitede gördüm adam reklamını yapıyordu video'da lg gm735 ama ovg değil android'di acaba nasıl olmuş olabilir. veya bu cihaza android rom yüklenince winsdows özelliği gidermi?
Saygılar.

minkara

minkara

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar. Bende spb shell yüklü yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum vede çok memnunum. daha sonra cepi değişdirdim, lg mg735 aldım. bunada spb shell yükledim ovg olarak çalışıyor zaten. fakat geçenlerde bir sitede gördüm adam reklamını yapıyordu video'da lg gm735 ama ovg değil android'di acaba nasıl olmuş olabilir. veya bu cihaza android rom yüklenince winsdows özelliği gidermi?
Saygılar.

kardeş öncelikle gm735 için android rom yok zaten daha 6.5 leri bile zor bulduk... o adamın öle bi reklam yapması ilginç öle bir şey imkansız... eğer ki olur da lg firması bir android rom uyarlarsa bizim telefonlara ve siz kurarsanız evet Windows mobile özelliğini yitirir...

kıratlı

Üye
slm kardeş ben gm735 imi bir ara yükseltme yaptım kendim ama artık olmuyo update pogramını açınca takılı diyo 2 saniye sonra takılı deyil diyo birde çektigim videoları pcde sesi neden gelmiyo şimdikten tşk ediyorum saygılar la

smartdead

Üye
6,5 rome bulduk deişsiniz. nerde acaba bu formlarda bulamadım

Üst Alt