Öneri GM 5 Plus alınır mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
GM 5 Plus alınır mı ?
Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum beni bu telefona yönelten şey;
Fiyat, Saf android ve Donanım özellikleri

Size sormak istediğim ise yazılımsal veya donanımsal kronik bir sorunu varmı, ayrıca miracast desteği varmı bunu bilmiyorum bilen varsa yazarsa sevinirim.
(GM 5 plus gm 4g den sonra çıktı değilmi, son çıkan model hangisi)

Son olarakta bu fiyat bandında siz hangi cihazı önerirsiniz ?

BurakTura

BurakTura

Üye
Merhaba 1 ayı geçti cihazı kullanalı pek öyle ciddi bir sorun yaşamadım ve güzel telefon hızlı stabil parasına göre çok güzel telefon yani :D bu fiyat aralığında bu telefonu öneririm şahsen oda google one projesi olduğu için

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba 1 ayı geçti cihazı kullanalı pek öyle ciddi bir sorun yaşamadım ve güzel telefon hızlı stabil parasına göre çok güzel telefon yani :D bu fiyat aralığında bu telefonu öneririm şahsen oda google one projesi olduğu için
peki miracast deteği varmı kablosuz ekran paylaşımı

Buğra

Buğra

Admin
Alınır elbette şuan ülkemizde o fiyata halen rakip başka bir telefon yok

furyzer0

furyzer0

Üye
Son serilerinde sorun yok deniyor ne kadar doğru bilemem ama öyleyse alınır

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

furyzer0

furyzer0

Üye
ilk serilerinde ne gibi bir sorun vardı ki
Açıkçası tam olarak bilmiyorum ama bazı ısınma şarjın hızlı gitmesi gibi sorunlardan bahsediliyordu tabi bu cihaz daha 3-4 aydır piyasada sanırsam kronik sorunu varsa ve ya yoksa bunu bilmek için daha erken.

BurakTura

BurakTura

Üye
Açıkçası tam olarak bilmiyorum ama bazı ısınma şarjın hızlı gitmesi gibi sorunlardan bahsediliyordu tabi bu cihaz daha 3-4 aydır piyasada sanırsam kronik sorunu varsa ve ya yoksa bunu bilmek için daha erken.

Aynen sanirsam ilk seride öyle problemler varmis. Benim ki bi sonradan oldugu icin ne sarj sorunum oldu nede sicaklik :D

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS ve furyzer0
furyzer0

furyzer0

Üye
Aynen sanirsam ilk seride öyle problemler varmis. Benim ki bi sonradan oldugu icin ne sarj sorunum oldu nede sicaklik :D
Haklısın kullananlar varken bize düşmez söylemek en iyisi kullananlara sorun

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
Buğra

Buğra

Admin
siyah renk almanı tavsiye ederim diğer renklerde ekran çerçevesi beni rahatsız ediyordu gözüme hitap etmedi :ehe

• Beğen
Tepkiler: furyzer0
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Beyler kendi tecrübelerime göre 3 seri vardı ilk seri zaten kalmadı ışık sızması olanlar falan 2.seri ama sorunsuz olan 3.seri. Denk gelirse 3.seri tadından yenmez senin için

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi

benim almama daha 1 ay gibi bir süre var önce elimdeki cihazı lumia 920 satıp üstüne ekleyip alacağım şimdiden yavaş yavaş araştırmalara başladım rasgele bir cihaz almıyalım
siyah renk almanı tavsiye ederim diğer renklerde ekran çerçevesi beni rahatsız ediyordu gözüme hitap etmedi :ehe
hep siyah görüyorum piyasada zaten ama yinede beyaz modelini bir incelerim duruma göre artık karar veririm, ama şuan banada siyah daha cazip geliyor

furyzer0

furyzer0

Üye
Beyler kendi tecrübelerime göre 3 seri vardı ilk seri zaten kalmadı ışık sızması olanlar falan 2.seri ama sorunsuz olan 3.seri. Denk gelirse 3.seri tadından yenmez senin için
Boyle dedin de aklıma g4 geldi ilk seri sorunluydu sonra yeni seri çıktı o sorunsuz dediler 2-3 ay sonra o seride de sorunlar çıkmaya başladı sonra bir seri daha çıktı yine aynı olay oldu. Tabi o gm5plus için geçerli değil ama belli olmaz.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
bu arada bir şeyi daha merak ediyorum gm lerde servis konusunda nasıllar hangi firma ile anlaşmalılar bu konuda bilgisi olan varmı

Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
Telpa yalnız hiç servislik işim olmadı bilemiyorum

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
bu arada bir şeyi daha merak ediyorum gm lerde servis konusunda nasıllar hangi firma ile anlaşmalılar bu konuda bilgisi olan varmı
Abi en iyisi j7 2016 al performans olarak gm5 plusi tokatlar gerekli şeyleri yaparsan en azından sorunsuz cihaz kullanmış olursun

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
Abi en iyisi j7 2016 al performans olarak gm5 plusi tokatlar gerekli şeyleri yaparsan en azından sorunsuz cihaz kullanmış olursun
yok ya j7 denedim tamam kötü değil ama benlik değil o cihaz, üstte belirtiğim gibi ben saf android istiyorum j7 de bir sürü kurulu program geliyor ve kaldırılmıyor

BurakTura

BurakTura

Üye
J7 Gm5 Plus'ı tokatlar hımm güzelmiş 16 Gb Hafıza ile mi ? 1.5 Ram ile mi ? Yoksa Touchwiz arayüzüyle kasmasıyla mı ? Yoksa güncelleme vermemesiyle mi tokatlar samsung ?

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831

Üst Alt