> [ Gl ] Real Football 2014 Türkçe - Lisanslı Takımlar [ Güncellendi! + Beşiktaş Eklendi!!!] <

• 25 Eylül 2013
  • 12817 Okunma
  • 91 Cevap

1. Resme gerek yok. Zaten oyunu biliyorsunuz. Güncellemedeki değişiklikler:

*
    Inönü Stadı eklendi...
    *Kadıköy Stadı eklendi...
    *TT Arena Stadı eklendi...
    *Nou Camp Stadı eklendi...
    *19 Mayıs Stadı eklendi...
    *Beşiktaş eklendi (Acayip zorladı)...
    *Bazı türkçe olmayan yerler türkçe yapıldı (Teknik direktör, hakem vs.)...
    *10-15 Arası Takımların ve bir çok oyunucun adları düzeltildi...
    Ve daha sayamadığım bir çok değişiklik...

Linklere geçelim :

320x240 Nokia C3 & E71 :

http://qfs.mobi/f888523

240x320 Nokia S40v3 & S40v6 :

http://qfs.mobi/f888529

240x320 Touch Nokia X3-02 :

http://qfs.mobi/f888533

Bir teşekkürü çok görmeyin bu emeğe...
    Adler03'e yardımları için teşekkürler...
    Ve 240x320 Dokunmatikte sorun çıkabilir...
    ---
    ISTEK EKRAN BOYUTLARINA ÇEVIRILIR...

Yazan: Skymich
    By uslu, baron25, thEAbkA ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. Teşekkürler,emeğine sağlık

3. :rica: güle güle oyna.

4. Sanırım Catalonia,Nou Camp oluyor.

5. Galiba. Stadlara Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve MKE A. Gücü'nün stadyumlarını ekledim. Barcelonanın stadyumu Nou Camp olduğu için onuda yazayım dedim... Bu arada beşiktaşta bazı oyuncular eksik olabilir ama en fazla bu kadar oluyordu...

6. Emeğin için sağol İsa.Keşke Liverpool ve Monaco takımlarını da ekleseydin.Bir de Arjantin takımlarının adı değişmemiş.

7. Liverpool var sanıyodum. Onuda bidahaki versiyonuna eklerim. Arjantin liginde tanındık takımlar olmadığı içın degıstırmedım vede keliemeler sığmıyodu

8. Boca Juniors,River Plate,Estudiantes,Independiente en çok bilinen Arjantin takımları.İstek olursa bunlardan yazabilirim.

9. Indirme başarısız diyo

10. Ne vardı birde STSL ekleseniz.Yine eyw indirdim.

11. İsa kardeş yeni güncelleme yine yapabilir misin? Oyunun orijinali üzerindeki isim değişiklikleri yeterli gelmedi.Belli bir noktadan sonra yapılan isim değişiklikleri işlerliğini yitiriyor.Bütün isimleri değiştirme imkânı kalmıyor.

12. Bu aralar yoğunum biraz. Ama ıleride bakarız.

13. Sağol kardeş! Uygun zamanını bekliyoruz.

14. Ben hallederim uygun olduğum zamanda ama sen bana istek takımlarını mesaj olarak gönder. Her takımı yapamayabilıyorum çü9kü. Sanada isim bulma konusunda kolay gelsin...

15. Tottenham,Liverpool,Monaco,Schalke gibi takımlar olsa iyi olur.

16. Peki. Onları 1 aya yetiştirmeye çalışırım

17. Schalke'yi eklemişsin sağol.Yapabilirsen 4 ve5 yıldızlı takımları özellikle ekle.

18. crysis isa oyuncu isimleri nasıl düzeltiliyor programla...

19. bu oyunu yapan kardes elın emegıne saglık senden bırkac rıcam olucak bu clup manager modunda bızım turk takımları dıger kulupler bolumunde oldugu ıcın görünmüyo hep ıspanya,fransa,ıngıltere gıbı lıglerden takım sece bılıyoruz o sorunu nasıl halledırız ? Besıktas ıcın yenılık ? Tekrar yenı bı guncelleme olurmu olursa ne zaman olur ?

20. Club Manager modunda Other Club takımları seçilemez.Sadece seçtiğin takıma rakip olabilirler.

Yüklüyor...
20/11/2018 - 23:12