[GL] Pop Superstar: Road To Celebrity TÜRKÇE

Skymich

Üye
    Konu Sahibi
[GL] Pop Superstar: Road To Celebrity TÜRKÇE
Oyunu bilen bilir. Harika. Yalnız tam türkçe değil. Bi kısmı türkçe. Istek gelse full yaparım ama...

Link [320x240] :

NOT: ISTEK EKRAN BOYUTU OLURSA ÇEVIREBILIRIM...

Skymich

Üye
    Konu Sahibi
Sonra yaparıma

GreaTH

Üye
Teşekkürler ama 320x240 Boyutu Tam ekran değil

Skymich

Üye
    Konu Sahibi
Azcık bişey öyle. Ama o kadar mühim bişey değii

GreaTH

Üye
Tamamını Göremeyınce anlamı kalmıyor yazı vsKarının yarısını göruyom

Skymich

Üye
    Konu Sahibi
Tamamını Göremeyınce anlamı kalmıyor yazı vsKarının yarısını göruyom

ama yazılar gözüküyor. E71 kullanıcıları tam ekran açıyor ama C3 kullanıcılarında Menü kısmı kalıyor. Temaya göre değişiyo bide.

Skymich

Üye
    Konu Sahibi
Oyunu tr yapmayı bıraktım.. Konulara gerektiği değer verılmedıgı için...

Skymich

Üye
    Konu Sahibi
ö.d. Güle güle oyna...

Skymich

Üye
    Konu Sahibi
Sende haklısın tabiki. Fakat Ne bileyim oyun tamamen türkçeleştirilse güzel olur ya
Güzel oyun ama değilmi.. Aslında devam ederimde Projeyi sildim. O yüzden baştan başlamak gerek... Bide bu sebep var. Bu arad RF14 kasıyomuş sende. Hallettim. Birazdan bakarsın mesajlara

Güzel oyun ama değilmi.. Aslında devam ederimde Projeyi sildim. O yüzden baştan başlamak gerek... Bide bu sebep var. Bu arad RF14 kasıyomuş sende. Hallettim. Birazdan bakarsın mesajlara
Evet çok sevdim ben oyunu sonralara doğru oyun full ingilizce olmaya başladı Birde çok sağol kardeşim RF14 için. (yanlız hiç mi ümit yok türkçeleştirmen için küçücük de olsa 1 umut )

Skymich

Üye
    Konu Sahibi
Evet çok sevdim ben oyunu sonralara doğru oyun full ingilizce olmaya başladı Birde çok sağol kardeşim RF14 için. (yanlız hiç mi ümit yok türkçeleştirmen için küçücük de olsa 1 umut )
Malesef... Projeyi silmesem yapardım ama şimdi başlarsam baştan başlamam lazım türkçeleştirmeye.

siel

Üye
ben indiremedim