Gir Gir Gir !!!!! AciL !! :D :D Facebook'u siLinenLer Girsin Cabuk

• 27 Nisan 2011
  • 3355 Okunma
  • 18 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. BeyLer Su Dk İtibariyLe GunceLLeme Esnasında Facebookda Hata aLip , siLinmiş oLan Facebook'umun Tekrar Yenı bir gunceLLemesi geLdi ve basariyLa günceLLedim
    GunceLLeme Tam oLarak
    Samsung Apps'de > IndıriLenLer > Listenın en ustunde yer aLiyor
    Heyecan Yaptim Indırdim KuLLanıyorum xD
    Anında BiLgiyi PayLaşiyim Dedimmmm
    Cabuk Girin Sizde İndirin ne oLur ne oLmaz :D :yuru :yuru :yuru

Yazan: TayLorSwift
    qadir ve umitafy bunu beğendi.
  2. mağdur olanlar için hataları düzelttiler demekki :oke:

3. Bende ilk güncellemesi bile gözükmüyo XXJK1 kullanıyorum acaba sorun FW den mi kaynaklanıyo :S

4. JVKC1 Var bende
    Sanırım FW ' dendir :hmmm
    Cunku bu bana geLen 2.gunceLLeme uyarısı
    1.Hata aLmiştim Facebook siLindi
    2.Tekrar GunceLLeme GeLdi , KurcaLadim buLdum :) suan sorunsuz bir sekiLDe caLisiyor

5. muhabbet cok iyi ama :aha:

burakburti bunu beğendi.
  6. saatin solundaki facebook isaretini nasil yaptin

7. Facebook msj bildirimi o saatin altindaki gördüğün simge :D

nescafe656 bunu beğendi.
  8. bende mesaj geldiğinde çıkmıyor ondan sordum bildirimlerdede işaretli ama çıkmıyor

9. bizde güncelleme falan görünmüyor malum multiloader ile atmıştık güncellemeyi nasıl yapcaz bu facebook işini yardım ederseniz seviniriz.

10. JVKC1 benim sürümümde kiesten yüklediğim ama güncelleme gözükmüyor face in nasıl yapacağız ? birde şu anki telefonun kendisindeki facebookta çıkış yok diğer hesaba giremiyorum yada varda benmi bulamadım

11. Arkadaşım teşekkürler. Ben silmemiştim daha önce ancak hata mesajı vermişti facebook. Senin bu mesajını okuduktan sonra telefonu kapatıp tekrar açtım, facebook güncellemesi çıktı tekrar. Denedim güncellemeyi yine eskisi gibi hata verdi. Bende üzerine tıklayarak sende olduğu gibi silinmesini sağladım ve telefonu tekrar kapatıp açtım. Tekrar güncelleme göründü ve bu sefer sorunsuz güncelledim ve her şey normale döndü. Ancak küçük bir farkla; facebook cihazın üzerinde gelen bir uygulama olduğu için menüde düzenleye bastığınızda - (eksi) işareti çıkmıyordu daha önce, ama şimdi çıkıyor.

12. Bendede gözükmedi ya

13. Rica :)
    Evet Facebook'u siLme Şansımızda Var ARtik :)
    Onceden siLemıyorduk :)
    hoş siLip napıcaz dimi :d:

14. X-7

X-7
    Başlığı görünce atladım hemen :ehe silmiştim bende

15. bnm hackli c6 entegreli 5800 da baglanti sorunu verio cozumunu bilen paylasssin lutfen

16. Pardon kime bakmıştınız burasi samsung bada bölümü..
    :naughty:

17. nisanın 27 si güzelmiş fotolarda dıkkat

18. :d:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 10:38