Gir Gir Gir !!!!! AciL !! :D :D Facebook'u siLinenLer Girsin Cabuk

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
    Konu Sahibi
Gir Gir Gir !!!!! AciL !! :D :D Facebook'u siLinenLer Girsin Cabuk
BeyLer Su Dk İtibariyLe GunceLLeme Esnasında Facebookda Hata aLip , siLinmiş oLan Facebook'umun Tekrar Yenı bir gunceLLemesi geLdi ve basariyLa günceLLedim
GunceLLeme Tam oLarak
Samsung Apps'de > IndıriLenLer > Listenın en ustunde yer aLiyor
Heyecan Yaptim Indırdim KuLLanıyorum xD
Anında BiLgiyi PayLaşiyim Dedimmmm
Cabuk Girin Sizde İndirin ne oLur ne oLmaz :D :yuru :yuru :yuru

• Beğen
Tepkiler: qadir ve umitafy

ares_53

ares_53

Üye
mağdur olanlar için hataları düzelttiler demekki :oke:

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
    Konu Sahibi
Hiçbir Sorun yok BeyLer
Buyrun buda konusmadan bi resim :ehe :ehe :ehe

frager

frager

Üye
Bende ilk güncellemesi bile gözükmüyo XXJK1 kullanıyorum acaba sorun FW den mi kaynaklanıyo :S

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
    Konu Sahibi
JVKC1 Var bende
Sanırım FW ' dendir :hmmm
Cunku bu bana geLen 2.gunceLLeme uyarısı
1.Hata aLmiştim Facebook siLindi
2.Tekrar GunceLLeme GeLdi , KurcaLadim buLdum :) suan sorunsuz bir sekiLDe caLisiyor

erem.qns

erem.qns

Üye
muhabbet cok iyi ama :aha:

• Beğen
Tepkiler: burakburti

veev

Üye
saatin solundaki facebook isaretini nasil yaptin

silver021

silver021

Üye
Facebook msj bildirimi o saatin altindaki gördüğün simge :D

• Beğen
Tepkiler: nescafe656

veev

Üye
bende mesaj geldiğinde çıkmıyor ondan sordum bildirimlerdede işaretli ama çıkmıyor

omaray

Üye
bizde güncelleme falan görünmüyor malum multiloader ile atmıştık güncellemeyi nasıl yapcaz bu facebook işini yardım ederseniz seviniriz.

kamercem

Üye
JVKC1 benim sürümümde kiesten yüklediğim ama güncelleme gözükmüyor face in nasıl yapacağız ? birde şu anki telefonun kendisindeki facebookta çıkış yok diğer hesaba giremiyorum yada varda benmi bulamadım

umitafy

umitafy

Üye
Arkadaşım teşekkürler. Ben silmemiştim daha önce ancak hata mesajı vermişti facebook. Senin bu mesajını okuduktan sonra telefonu kapatıp tekrar açtım, facebook güncellemesi çıktı tekrar. Denedim güncellemeyi yine eskisi gibi hata verdi. Bende üzerine tıklayarak sende olduğu gibi silinmesini sağladım ve telefonu tekrar kapatıp açtım. Tekrar güncelleme göründü ve bu sefer sorunsuz güncelledim ve her şey normale döndü. Ancak küçük bir farkla; facebook cihazın üzerinde gelen bir uygulama olduğu için menüde düzenleye bastığınızda - (eksi) işareti çıkmıyordu daha önce, ama şimdi çıkıyor.

ozan2020

ozan2020

Üye
Bendede gözükmedi ya

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım teşekkürler. Ben silmemiştim daha önce ancak hata mesajı vermişti facebook. Senin bu mesajını okuduktan sonra telefonu kapatıp tekrar açtım, facebook güncellemesi çıktı tekrar. Denedim güncellemeyi yine eskisi gibi hata verdi. Bende üzerine tıklayarak sende olduğu gibi silinmesini sağladım ve telefonu tekrar kapatıp açtım. Tekrar güncelleme göründü ve bu sefer sorunsuz güncelledim ve her şey normale döndü. Ancak küçük bir farkla; facebook cihazın üzerinde gelen bir uygulama olduğu için menüde düzenleye bastığınızda - (eksi) işareti çıkmıyordu daha önce, ama şimdi çıkıyor.

Rica :)
Evet Facebook'u siLme Şansımızda Var ARtik :)
Onceden siLemıyorduk :)
hoş siLip napıcaz dimi :d:

X-7

X-7

Üye
BeyLer Su Dk İtibariyLe GunceLLeme Esnasında Facebookda Hata aLip , siLinmiş oLan Facebook'umun Tekrar Yenı bir gunceLLemesi geLdi ve basariyLa günceLLedim
GunceLLeme Tam oLarak

Başlığı görünce atladım hemen :ehe silmiştim bende

gkhn321

Üye
bnm hackli c6 entegreli 5800 da baglanti sorunu verio cozumunu bilen paylasssin lutfen

cezzarahmet93

Üye
GunceLLeme Tam oLarak
nisanın 27 si güzelmiş fotolarda dıkkat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt