gıcık olduğum kıza aşık oldum

Sponsorlu Bağlantılar

DanielKlein

Üye
    Konu Sahibi
gıcık olduğum kıza aşık oldum
kıza çok gıcık oluyorum tavırlarına sözlerine falan ve sürekli canını yakmak istiyorum ama aynı zamanda da çok Seviyorum birisi birşey dese hemen savunuyorum. Ben kötü davranırım ama başkaları kılına bile dokunamaz.
Çok saçma bi durum galiba. Bu işin içinden çıkamıyorum insan sevdiğine böyle yapar mı ? Yoksa gerçekten sevmiyor mu ?

Anil-D

Anil-D

Üye
o seni seviyormu

DanielKlein

Üye
    Konu Sahibi
Evet. Ortada bi ilişki var ama benim bu düşüncelerimden onun haberi yok.

Anil-D

Anil-D

Üye
hmmm anladım zaten cogu aşklar dusmanlıktan baslıyor

DanielKlein

Üye
    Konu Sahibi
bu yeni başlamış bir ilişki değil 3 yılı geçti

Anil-D

Anil-D

Üye
oho o zaman seviyosan bırakma ama nesine gıcık oluyosun mesela

DanielKlein

Üye
    Konu Sahibi
kendini beğenmişligine herşeyi biliyormuş gibi tavırlarına vs vs

Anil-D

Anil-D

Üye
bu nerdeyse her kızda var

DanielKlein

Üye
    Konu Sahibi
bu biraz fazla ve bilmediği birşeyi öğretince benim öğrettiğimle bana hava atmaya çalışıyor ciddi ciddi. Bu durumda tutup iyi bi tane vurasım geliyor.

Anil-D

Anil-D

Üye
seni kucuk dusurmeye calışıyor yani ¡

DanielKlein

Üye
    Konu Sahibi
Evet

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
banada olmuştu hatta kıl oldugum hareketleri sempatik gelmeye başlamıştı ama ilişkimiz pek uzun sürmedi

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
kıza çok gıcık oluyorum tavırlarına sözlerine falan ve sürekli canını yakmak istiyorum ama aynı zamanda da çok Seviyorum birisi birşey dese hemen savunuyorum. Ben kötü davranırım ama başkaları kılına bile dokunamaz.
Çok saçma bi durum galiba. Bu işin içinden çıkamıyorum insan sevdiğine böyle yapar mı ? Yoksa gerçekten sevmiyor mu ?

Haşim kızlardan hoşlanıyorsun :kirbac::kirbac: :emoamca::seytan6::fkr:

Megandroid

Megandroid

Üye

Anlamiyorum yaa forumda herkes soruyor. Yaa seviyorsan oyle yada boyle konusacaksin niye bekliyorsunki :) Kendini begenmeyen kiz varsa o da bu dunyadan degildir zaten :ehe: Cogu kiside bu var yani cok kizistigi,gicik oldugu kisiyi sever fakat bunu hemen ask sevgili vb dusunme. Bdnde kizistigim gicik oldugum kisileri koruyorum ayni bahsettigin gibi. Ne yani hepsiyle cikayim mi :D Neyse ha gercekten ortada bir sevgi varsa kiza git acil. Zaten kabul ederse seninle giciklasmasinin nedeni seni sevmesidir bu ortaya cikar. O yuzden fazla beklemene gerek yok. Cagir bir yere konus anlat. Sonrada gerisi siz erin mutluluga biz erelim kerevetine :)

Forumdaki ask acilari icimi burkuyor... :(

Saka degil ha.

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Ya dogalligini bozma.Bir insani kolay kolay ceviremezsin.Yuzune karsi soylemekten de kacinma.

by-pegasus

Üye
büyük aşklar büyük kavgalarla başlar :ehe

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Açıl gitsin :D

furkan5800

furkan5800

Üye
Kızları fazla büyütuyorsunuz açıl gitsin

UpOneTR

UpOneTR

Üye
kızları fazla büyütuyorsunuz açıl gitsin

anlamiyorum yaa forumda herkes soruyor. Yaa seviyorsan oyle yada boyle konusacaksin niye bekliyorsunki :) kendini begenmeyen kiz varsa o da bu dunyadan degildir zaten :ehe: Cogu kiside bu var yani cok kizistigi,gicik oldugu kisiyi sever fakat bunu hemen ask sevgili vb dusunme. Bdnde kizistigim gicik oldugum kisileri koruyorum ayni bahsettigin gibi. Ne yani hepsiyle cikayim mi :d neyse ha gercekten ortada bir sevgi varsa kiza git acil. Zaten kabul ederse seninle giciklasmasinin nedeni seni sevmesidir bu ortaya cikar. O yuzden fazla beklemene gerek yok. Cagir bir yere konus anlat. Sonrada gerisi siz erin mutluluga biz erelim kerevetine :)

forumdaki ask acilari icimi burkuyor... :(

saka degil ha.

+1 :d

silentattack

silentattack

Üye
git ağzına kürekle vur sonra da ağzını öp :box:op: :ehe