Haber GFX Bench 3.0 Windows Phone Mağazada!

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
GFX Bench 3.0 Windows Phone Mağazada!
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Çapraz platform benchmark uygulaması GFX Bench 3.0 Windows Phone platformu için yayınlandı.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll, emz, RetaXter ve 3 diğerleri

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Teşekkürler abi, deneyelim bakalım, bu uygulama diğer platformlarda da olan yapımcı tarafından yapıldı değil mi? Çakma değildir umarım

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Teşekkürler abi, deneyelim bakalım, bu uygulama diğer platformlarda da olan yapımcı tarafından yapıldı değil mi? Çakma değildir umarım
Yok orjinal. Bunun çakması olmaz yoksa serverlara bağlanarak veri indiremez.

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Teşekkürler abi

Emre

Üye
Windows 8.1 Link:

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Bir türlü veriyi indirmedi. Yarıda kaldı ve devam etmiyor.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Uygulama atıyor bazı testlerde

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
55 mb civarı indirdi bişeyler sonra birkaç test yaptı 10 dk falan sonra uygulamadan attı bende kaldırdım

skynet

Üye
Boşa indirmeyin uygulamadan atıyor

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Abi benim telefon efsane düşük çıktı diğer telefonlara göre. Uygulamayı hafıza kartını kurduğum için olabilir mi? Çok üzüldüm ya böyle düşük çıkınca. Nasıl aynı chipsetin olduğu telefonlardan düşük çıkıyor?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Abi benim telefon efsane düşük çıktı diğer telefonlara göre. Uygulamayı hafıza kartını kurduğum için olabilir mi? Çok üzüldüm ya böyle düşük çıkınca. Nasıl aynı chipsetin olduğu telefonlardan düşük çıkıyor?
Aslında bu iyi bir şey de olabilir. Demekki donanımın performansını değil telefonun gerçek performansını ölçüyor.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Aslında bu iyi bir şey de olabilir. Demekki donanımın performansını değil telefonun gerçek performansını ölçüyor.
E hocam o durumda daha yüksek puan alması gerekmez miydi? Windows Phone sistem olarak donanımı çok daha verimli kullanmıyor muydu Androide göre? Ya anlayamadım ya bir türlü. Bir uygulamayı Note3ten daha çabuk açıyor ama bu uygulamanın puanlarında nasıl daha düşük alıyor? Kafamda deli sorular hep

dakamon

dakamon

Üye
Bence uygulamaya düzeltme güncellemeleri gelir. Belliki sorunlar var

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Uygulamayı yükledim. Veri paketini ancak şimdi indirdi. Test devam ediyor sonuçları birazdan paylaşırım.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: paylaşım için

alasulumurat

alasulumurat

Üye
Telefonda testin sonlarına doğru kapattı program kendini :D ama PC de 30.127 puan aldım. Ekran kartım kendini gösterdi :)

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
1520 ile Bayağı kötü puan aldım. Bu donanımla nasıl o kadar kötü oldu anlamadım.

dakamon

dakamon

Üye
1520 ile Bayağı kötü puan aldım. Bu donanımla nasıl o kadar kötü oldu anlamadım.
Belki programın WP entegrasyonu iyi değildir. Sırf yapmak için yapmışta olabilirler. Zamanla gelecek güncellemelerle, sistemle uyumluluğu daha iyi test etmesi için arttırabilirler. Belki de Microsoft gerekli api leri açmamış ta olabilir bu test programlarının gereksinim duyduğu.

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
Belki programın WP entegrasyonu iyi değildir. Sırf yapmak için yapmışta olabilirler. Zamanla gelecek güncellemelerle, sistemle uyumluluğu daha iyi test etmesi için arttırabilirler. Belki de Microsoft gerekli api leri açmamış ta olabilir bu test programlarının gereksinim duyduğu.
Acayip kastı testlerde. İnşallah dediğiniz gibi olur. Bu sistem pek düzelen şeyler değil ama