Phone 11 Launcher, OS 13 iLauncher, Control Center v5.4.6 [Premium]


Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Phone 11 Launcher, OS 13 iLauncher, Control Center v5.4.6 [Premium] Android cihazlar için yayınlanmış olan İOS tarzı alternatif arayüz uygulamasıdır ve Android 4.4 ve cihazlar da çalışmaktadır. Uygulamanın premium özellikleri açıktır
unnamed (2).png
Yenilikler:
- Optimize
- Faster
- Fix Bugs

 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve higlift


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt