• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Gezi Parkının Oyunu Android'e Çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Gezi Parkının Oyunu Android'e Çıktı
Son günlerde Türkiye gündeminden düşmeyen gezi parkı olayları oyun oldu. Polisin eylemcilere yaptıklarını protesto eden bu küçük oyunu android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Gezi Parkı olaylarındaki direnişi oyuna aktaran Chapul Games, Unity motoruyla geliştirilen oyun polisin halka gösterdiği şiddeti protesto amaçlı yapılmış kısa bir oyun. Oyunda çapulcu karakterinin kontrolünü ederek ve polis şiddetinden kaçmaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde karşımıza joplu polisler ve biber gazı atan polislerin yanı sıra toma da yer alıyor. Polis jopundan kaçarken simit toplayarak enerjimizi arttırırken biber gazına karşı limon kullanmamız gerekiyor.

[video=youtube;IvlJ7X7gkz8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IvlJ7X7gkz8[/video]

Linkten indirebilirsiniz.

serif55

serif55

Üye
Bizim millet kadar kolay gaza getirilen baska bi ulus tanımıyorum aga ben yaa :) desteklemesemde eğlenceli olmuş paylaşım içinse teşekkür ederim ;)

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, Türe, Mad EagLe ve 1 kişi daha
fk555897

fk555897

Üye
Bizim millet kadar kolay gaza getirilen baska bi ulus tanımıyorum aga ben yaa :) desteklemesemde eğlenceli olmuş paylaşım içinse teşekkür ederim ;)

Bu oyunu %90 yabancı devletler hazırlamıştır.

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer
CABBAR

CABBAR

Üye
Chapul Games :ehe Harika yaa

-efşan

-efşan

Üye
İyice oyun oldu zaten.

Metin137

Metin137

Üye
süper mario gibi yapmışlar :)

KayraBey

KayraBey

Üye
Gereksiz.Resmen dalga geçmek için yapılmış.

• Beğen
codblackops2

codblackops2

Üye
the capulcu :ehe

skylinegti

skylinegti

Üye
ülkemiz ne hale geldi yazık ayrıca türk polisini kötüleyenlerde polise ihtiyat duyunca polisi aramasınlar....

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer ve Dede
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Bu iş kapitalist ülkelerin elinden çıkıyor bence.

• Beğen
Tepkiler: Dede
nina16

nina16

Üye
Yönetim silsin bu oyunu!

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, boyabatlı ve Dede
umitgul18

umitgul18

Üye
Rezalet !

- - - Eklendi - - -

Londra polisinin yaptıkları bizim polislerimizin yaptıklarından kat kat fazla ama hedef Türkiye işte :s

• Beğen
_ardaa

_ardaa

Üye
ülkemiz ne hale geldi yazık ayrıca türk polisini kötüleyenlerde polise ihtiyat duyunca polisi aramasınlar....

Bu da ilginç, ihityacımız var diye bize zorbalık yapma hakkı da doğmuyor ya.

Neyse yeri değil ama cevap verme gereği duydum, oyunu da denemek lazım ama kısaymış sanırım, teşekkürler.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Oyuna getirilmek diye buna denir...

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer ve Dede
MrTech

MrTech

Üye
Chapul games :hmmm

Allah onları bildikleri gibi yapsın o. :zzz:

• Beğen
enterneoll

enterneoll

Üye
oyunu çok sevdim mesajıda güzel ve bence konu değilde gereksiz mesajlar temizlenmeli

MrTech

MrTech

Üye
  • Beğen
zaferozkan

zaferozkan

Üye
Cok sacma ve rezillik bence bosbakan taraftari degilim ama guzel ulkemin boyle hatirlanmasi hic hos degil.

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Bizi eski Türkiye sanıyorlar.Konu siyasete kaymasın yoksa Nextman ve gazabı bir olur konuya gelir :)

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt