Gereksizlerin grubunu kurduk.. Buyrun içeri..

Sponsorlu Bağlantılar

CABBAR

CABBAR

Üye
Gönüldaş Kızıltilki

Ilk sayfaya bak hatırlarsın. O zamanlar katılırdın aramıza şimdi katılmıyorsun ondan sıkıcı geliyor olabilir gelmeyi dene :oke:

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
Gönüldaş Kızıltilki

Ilk sayfaya bak hatırlarsın. O zamanlar katılırdın aramıza şimdi katılmıyorsun ondan sıkıcı geliyor olabilir gelmeyi dene :oke:

Hayır Aykut. O zamanlar her şey farklıydı. Sohbet vardı. Seviye iyiydi. Şimdi okulunu bırakıp sitede 2 mesaj yazmaya çalışan adam var. Bir gün beni anlayacaksınız. Boşa zaman kaybı. Ben başka bir şey demiyorum.

CABBAR

CABBAR

Üye

Hayır Aykut. O zamanlar her şey farklıydı. Sohbet vardı. Seviye iyiydi. Şimdi okulunu bırakıp sitede 2 mesaj yazmaya çalışan adam var. Bir gün beni anlayacaksınız. Boşa zaman kaybı. Ben başka bir şey demiyorum.

Saygı duyarım düşüncene :tebessüm: Ben bile bazen bi süreliğine uzaklaşmak istiyorum. Ama bu seviye ile alakalı değil ki. 40 yaşında abimle de 15 yaşında kardeşimle de güzel sohbetler dönüyor en azından ben öyle hissediyorum

ismail

ismail

Üye
sohbetler oluyo ama kısa sürüyo :)

_RYUK_

_RYUK_

Üye
forum da seviye çok düşmedi eskisi gibi değil ama

CABBAR

CABBAR

Üye
Bir yıl sonra gelenler olduğunda şu anki genç arkadaşlarımız da aynı şeyleri söyleyecektir.

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
Akıncı

Akıncı

Üye
şu an 16 yaşındayım benim hakkımda böyle düşünenler olabilir ileride gelecekler hakkında düşünebilirim.

- - - Eklendi - - -

şu an 16 yaşındayım benim hakkımda böyle düşünenler olabilir ileride gelecekler hakkında bende böyle düşünebilirim.

eceaydin

Üye
muhabbet guzelde niye dağıldınız anlam veremiyorum. Bir seviye lafı gidiyor. Diğer uyelerden ne farkınız veya farkımız var.

-efşan

-efşan

Üye
muhabbet guzelde niye dağıldınız anlam veremiyorum. Bir seviye lafı gidiyor. Diğer uyelerden ne farkınız veya farkımız var.

Kimsenin kimseden farkı yoktur, renkler mavi, sarı, siyah, kırmızı olsa da. Sadece bu uzun bir müddettir süregelen ufak bir sorun olarak arz ediliyor.

eceaydin

Üye

bunu yazan kimse ayıp ediyor. Ne farkın var diğerlerinden gerci cevabını alamıcam cunku banlanmıs.

- - - Eklendi - - -

bunu yazan kimse ayıp ediyor. Ne farkın var diğerlerinden gerci cevabını alamıcam cunku banlanmıs.

- - - Eklendi - - -

yeni arkadaşlarin kayitlari ne oldu. Halen fotolar guncellenmedi.
:sirit::heyo:

bu arkadas la oburu aynı kisimi. Biri yenileri soruyor. Diyeri seviye eski uyeleri istiyor

-efşan

-efşan

Üye

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

bu arkadas la oburu aynı kisimi. Biri yenileri soruyor. Diyeri seviye eski uyeleri istiyor

Aynı kişi. Lâkin akıp giden zamanda fikirler ve düşünceler değişime tabidir.

eceaydin

Üye
benim bildigim kadariyla insan 7 sinde neyse 70 sindde aynidir. bu degisecek bir sey degil ozellikle bukadar degisim olamaz. hadi sinirle soylenmis olsa bunun oncesi ve sonrasi olmasi gerekir. damdan duser gibi ahkam kesmek... aklim almiyor.

-efşan

-efşan

Üye
benim bildigim kadariyla insan 7 sinde neyse 70 sindde aynidir. bu degisecek bir sey degil ozellikle bukadar degisim olamaz. hadi sinirle soylenmis olsa bunun oncesi ve sonrasi olmasi gerekir. damdan duser gibi ahkam kesmek... aklim almiyor.

7 ve 70 tabirli değişmezler huylardır. Düşünceler her zaman değişime tabidir.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Eskiden buralar hep dutluktu

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Vay be...

Enes

Enes

Üye
eskiden buralar hep ":gun1:" di