gerçek hareketli n95-n95 8gb-n73 serisi temalar(ownskin temalar)

Sponsorlu Bağlantılar

halit tulay

Üye
saol arkadaşım
ıyı günler

ibrahim emen

Üye
allah razı olsun abicim...

siyah35

Üye
emeğe saygı

depresan1

Üye
yaw bunun rar sifresini nee???

--------------- Ekleme ---------------

yaw bunun rar şifresii nee???

tukyalord

Üye
ownskin cıktı gitdigimde animator yazıo onada girdigimde harfli sayılı bişey cıkıo anlayamadım yarımcı olur musunuz?

Adilx05

Adilx05

Üye
Çok Saolasın...

asi pilot

Üye
arkadaslar repiçeri die bi program var hep hata veriyo siz nasıl alıyosunuz bu temaları dırek indirme link i verseniz olmuyomu

berkayholat

berkayholat

Üye
teşekkürler

sivdekan

Üye
olmadı diyenler acemi galiba biraz. bal gibi de oluyor. OWNSKIN uygulamalar bölümüne yükleniyor. orda görebilirsiniz.
kardes bende yukledim ama uygulamalarda oyle bir sey yok usb le pc ye takiyorum o zaman dosyayi goruyorum ama telefonda goremiyorum bunu nerden ulasirim tesekkurler

campel81

campel81

Üye
eywalla kardeşş....

doqan.

Üye
yav bn bu temaları bi türlü indiremedim nasıl oluyo bu yha :D

mehmet6303

Üye
n 95 için kimde program varrr

58theottoman

Üye
olmadı diyenler acemi galiba biraz. bal gibi de oluyor. OWNSKIN uygulamalar bölümüne yükleniyor. orda görebilirsiniz.

ya kardeş ownskin yklendi ama giriyorum net e bağlanıyo bendede net yok nasıl olacak bide temaları kuruyorum ama gelmiyo temalar niye acep tel n95 :allalla:

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar n95 için sisx mi olucak temalar bi yardımcı olun lütfen kafayı yiycem ownskin yüklendi temalarıda yüklüyom ama bulamıyom nere yüklendiğini :(

vstrom13

vstrom13

Üye
[sıze=3]kardeşim ellerine sağlık çok güzel olmuş newkentlinin dediği gibi bmw teması çok güzel olmuş teşekkürler[/sıze]

H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
emeğine sağlık

Afşın

Afşın

Üye
Harika

oktaymt

Üye
kardes indiremıyom

qweqeqe