GerÇek Aptalık Cahillik Budur

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dinccine

Üye
    Konu Sahibi
GerÇek Aptalık Cahillik Budur
Yine insanlık dışı bir manzara yine merhametsizlik...
Bir insan bu şekilde cezalandırılmamalı ki bu henüz 5 veya 6 yaşlarında küçük bir çocuk...
Çocuğun korkusu,acıyla sımsıkı yumulan gözleri canım benim,insanlar bu vahşete nasıl razı olabilir:(

:@:@:@:@:@:@:@:@:@

• Beğen
Tepkiler: ebuş... ve chakır66

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Kısas uygulanmasına bu yaşdaki çocuklarıda katıyorlarya........

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
bunu yapanlar insan değil.. bunları memleketten sürmek lazım ki burası hangi ülke? eğer hala türkiyeyse allah belamızı versin.. bu daha ne ki bu daha ne ki.. ALLAH BİR DEĞİL,BİN KIYAMET KOPARSA YERİDİR...

Cynical

Cynical

Üye
Bu insan(!)larla aynı gezegende yaşadığıma, aynı havayı soluduğuma utanıyorum. Hiç mi merhametiniz yok ya?! Çocuk o daha ÇO-CUK!!! :@

prime

prime

Üye
Ben onlar insan değil.

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Bildiğim kadarıyla burası İran.. Çocuk da pazardan ekmek çaldığı için cezalandırılıyor.

Bora

Bora

Üye
Plaka da arap plakası dikkatli bakarsanız.Allah bunların(!) Belasını versin.(!)

Nillowa

Üye
ewet çocuk hırsızlık yaptığı için cezalandırılıyor.. muhtemelen oda çaldığı eli..

dinccine

Üye
    Konu Sahibi
burası iran.geri kalmış bir ülke.bence Mustafa Kemal Atatürk e teşekkür etmeliyiz bizi böyle toplumdan çekip kurtardı.çünkü osmanlıda hırsızlık yapınca el kesiliyormuş.

Salihyet

Salihyet

Üye
Osmanlıya laf etmeyelim :nono: arkadaş bilgin varsa uzun uzun kanıtlarla yaz, osmanlıyı yaşamadan, kulakdan dolma kurgu şeylerle yorum yapmayalım :nono:

tatlı çilek

tatlı çilek

Üye
hönk bu ne ya :S

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
burası iran.geri kalmış bir ülke.bence Mustafa Kemal Atatürk e teşekkür etmeliyiz bizi böyle toplumdan çekip kurtardı.çünkü osmanlıda hırsızlık yapınca el kesiliyormuş.

Bunu ne İran'a, ne de Osmanlı'ya mâl edemezsin. Kısasa kısas cezası tarih boyunca tüm medeniyetlerin en caydırıcı ceza şekli olmuştur.

Yakın zamanda ülkemizde de idam vardı.

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
bi de bazı güya müslüman kesımler iran rejımını yonetımı begenır.. bu mu lan dın ıman sızın allah ınız da yok kıtabınız da.. rejım karsıtları allah peygamber nutkuyla musluman olanlar, esarp takarak namus tımsalı kesılenler.. kı sozum meclısten dısarı hakkını veren kardeslerımıze sozum yok.. bunlar gorsunler de kı goruy0orlar hala desınler bız de ıran gıbı olmak ısterız...

--------------- Ekleme ---------------

kısasa kısas boyle olmaz. onun da cesıtlıkrıterlerı vardır.. eger sen bırısının gpzunu cıkarırsan ona gozunu vereceksın ceza olarak gozun cıkartılack ama bu cocuklar ıcın degıl yetıskınler ıcındı...

dinccine

Üye
    Konu Sahibi
ben ecdadım olan Osmanlıyı kötülemiyorum sadece bu yöntem ceza çok yanlış çocugun çalabileceği ne olabilir ki en fazla bir simin fln çalmıştır kısasa kısas böyle olmaz.yetişkinler için olabilir

aLone

aLone

Üye
ya bunlar insan değil ya hayvanlarda bile insanlardan bin kat daha merhamet varya sen allahın verdiği canı üstelikte bi çocuk nasıl böyle şeyler yapabilirsin hangi din kitabında vardır bu.bunları yapanlar gerçekten allahsız kitapsız olmalı hayvan herifler:@

researcher

Üye
Bence bu bir tur gosteri. Cocuga ceza verecek olsalar adamın elinde mikrofonun ne isi var. ?

bunu yapanlar insan değil.. bunları memleketten sürmek lazım ki burası hangi ülke? eğer hala türkiyeyse allah belamızı versin.. bu daha ne ki bu daha ne ki.. ALLAH BİR DEĞİL,BİN KIYAMET KOPARSA YERİDİR...

ayrıca virgülü "bir degil"den önce koyman gerekir ciddi bir anlam kayması oluyor...

DeathDrain

DeathDrain

Üye
ayrıca virgülü "bir degil"den önce koyman gerekir ciddi bir anlam kayması oluyor...[/QUOTE]
Hem de ne ciddi.. Dikkat edilmesi gerekiyor.

Bu uygulama yetişkinler için değil miydi ya?

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Bence bu bir tur gosteri. Cocuga ceza verecek olsalar adamın elinde mikrofonun ne isi var. ?

ayrıca virgülü "bir degil"den önce koyman gerekir ciddi bir anlam kayması oluyor...

:D arkadaslar ben bır edebıyatcıyım orda anlam kayması felan yok, ne adamsınız ya :) orda vurgu meselesı var vurgulamak ıstedıgım kısımdan once kondu o vırgul. hanı allah bır degılden sonra bır cumle gelmese tamam deyecem.. ve türkçede anlam kayması bu degıldır karıstırmayın orayı siz:) ona mı dıkat ettınız bravo gene de bu sızın hassasıyetını gosterır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt