geniş ekran saat LargeTime ScreenSaver Reloaded

Sponsorlu Bağlantılar

szgnu

Üye
teşekkür ederim çoktandır aradığım bir uygulamaydı

gokser01

gokser01

Üye
N79 a yükledim ama ekranda gözükmüyo ayrıca güç tasarruf süresini en sona getirdim yine ekranda saat gözükmüyo,yardımcı olacak arkadaş varmı? program için ayrıca teşekkür ederim....

join_23

join_23

Üye
güç tasarrufu saati çok küçük olan e72 telefonum için çok sağlam oldu, çok teşekkür ederim halit kardeşim

intro

intro

Üye
N86 güzel durdu teşekkürler

waryanli

waryanli

Üye
Teşekkürler

1NUM3R0

Üye
Teşekkürler. Eline sağlık...

sevda mahkumu

Üye
Tsk

dossts

dossts

Üye
çok sağol usta eline sağlık . N73 e yükledim süper durdu valla .:oke:

berk bilgin

berk bilgin

Üye
teşekkür
:oke:

u_cosar

u_cosar

Üye
ben tesekkür ederim görsel olarak güzel oluyo değiştirden renk ayarı oluyo siyah üstüne beyaz yada beyaz üstü siiyah
bence de görsel olarak çok iyi fazla enerji tüketimide yapmaz herhalde :oke:

goliykorol

Üye
teşekkürler

Usthann

Üye
Paylaşım için teşekkürler. E63'te sorunsuz çalıştı...

cucutech

Üye
eyvallah sagolasn

ramazankocak

Üye
merci canım

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
iyi kullanımlar arkadaşlar.

korays3

Üye
Dostum ben yükledim N82'ye malesef olmadı; yani uygulamalar'da program görünmüyor. Malesef ekran koruyucusu olarak da devreye girmedi, ne yapmalıyım?

Blooods

Üye
Gercekten harika goruntusu var fakat cok kisa sure duruyor.Acaba bunu surekli ekranda tutmanin yolu varmi

place3461

place3461

Üye
Gercekten harika goruntusu var fakat cok kisa sure duruyor.Acaba bunu surekli ekranda tutmanin yolu varmi

ayarlar/genel/ kişiselleştirme /ekran/ ekran koruyucusu/ ekran koruyucu süresini her zaman yap:)

musa42

Üye
tsk

besim.farhan

besim.farhan

Üye
n79'da olmadı güç tasarrufu süresini uzatmayla olmuyor güç tasarrufu ekranı siyah olarak tutuyor süre bitince 5saniye kalıp yok oluyor yardım edebilecek var mi?

Üst Alt