Yardım generale mobile etab 4 ü olanlar

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
YA tableti aktif etmeden aktif etmeden önce (tc ve şifreyi yazmadan önce) şarz uyarısını bekle ve pil kullanımından ayarlara gel sonrA ordan usb hata ayıklamayaı aktif et
tableti pc ye bagla
pcden mobogenie programı ile önce root et sonra cihaz yöneticisini sil ve tablet ye
niden başlar bu kadar root tmm
onu biliyorum ama pc yok yoksa çoktan rootlamiştım bi de oyunlar var

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
sıkı

sıkıntı o zaman
evet kesin olarak root olacağını bilsem internet cafeden felan atmaya calisirdim oyunları hiç takmam hemen fabrika ayarlarını yüklerdim olmaz diye korkuyorum. Oyunlarda 1 GB boyutlarında

Cpt-Soap

Üye
YA tableti aktif etmeden aktif etmeden önce (tc ve şifreyi yazmadan önce) şarz uyarısını bekle ve pil kullanımından ayarlara gel sonrA ordan usb hata ayıklamayaı aktif et
tableti pc ye bagla
pcden mobogenie programı ile önce root et sonra cihaz yöneticisini sil ve tablet ye
niden başlar bu kadar root tmm
öyle yapıcam bende hele bi okullar açılsın aliyim şu tableti de :D

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Arkadaşlar bende bundan kullanıyorum şimdilik sorunsuz oyun felan kuruyorum ama okul açıldığında fu ll kısıtlama gelecekmiş hiçbirşey yapılmaz bunun yazılımı fullden silip normal yazilim yukleme imkanı yok mu ? Fark ettiyseniz tabletin su an ki yazılımı telefon yazılımından alınmış galiba
Kardesim e tab 4 le ilgili soru sorabiliriyim?

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
sor bana demesende yardım etmeye çalışırım :D

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
sor bana demesende yardım etmeye çalışırım :D
Eyvallah benim tablette kendini sifirladi ve ayarlardaki veriyi sil ibaresi gitti hani ayarlar uygulamalar daki ayarlae uygulamasina girince veriyi sil var o gitti nasil eski haline getirebilirim

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah benim tablette kendini sifirladi ve ayarlardaki veriyi sil ibaresi gitti hani ayarlar uygulamalar daki ayarlae uygulamasina girince veriyi sil var o gitti nasil eski haline getirebilirim
bütün uygulamaların veriyi sil bölümümü aynı

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
bütün uygulamaların veriyi sil bölümümü aynı
Nasil yani? Simdi tablet acik ayarlara giriyorum sekmelerde uygulamar sekmesi yok mecburen depolama ordan uygulamalara giriyorum ordan ayarlar uygulama olarak gözüküyor ona girdigimde veriyi sil yok?

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
Nasil yani? Simdi tablet acik ayarlara giriyorum sekmelerde uygulamar sekmesi yok mecburen depolama ordan uygulamalara giriyorum ordan ayarlar uygulama olarak gözüküyor ona girdigimde veriyi sil yok?
sanırım milli egitim bi güncelleme getirdi o yüzden sıfırlandı
senin amacında geliştirici seçeneklerini açmak galiba
her güncelleme geldiğinde tablet kilitleniyor iyice meb içine etti tablettelerin

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
sanırım milli egitim bi güncelleme getirdi o yüzden sıfırlandı
senin amacında geliştirici seçeneklerini açmak galiba
her güncelleme geldiğinde tablet kilitleniyor iyice meb içine etti tablettelerin
Peki gelistirici seçeneklerini nasil acarim?

The Shadow

The Shadow

Üye
@mvrucu123 ve @gstahsn Ayarlar-Depolama-Uygulamalar-Hepsi ye girip ayarlar deposunu durdurmaya zorlayın eğer açıksa sonra ayarların verilerini temizleyip girin.
Peki gelistirici seçeneklerini nasil acarim?
Bu mesajımda anlattığımı yap ilk önce sonra telefon hakkında bölümündeki derleme numarasına arka arkaya 5-6 kere bas.

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi

bunu dene veya tablet hakkında bölümünde derleme numarasına 7 kere üstüste bas açılır

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Derleme numarasina bastigimda siz zaten gelistiricisiniz yaziyor ama ayarlarda gelistirici secenekleri yok?

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
dediğim uygulamayı dene bi sonra daha başka şekilde yardım ederim

The Shadow

The Shadow

Üye
@mvrucu123 ve @gstahsn Ayarlar-Depolama-Uygulamalar-Hepsi ye girip ayarlar deposunu durdurmaya zorlayın eğer açıksa sonra ayarların verilerini temizleyip girin.

Bu mesajımda anlattığımı yap ilk önce sonra telefon hakkında bölümündeki derleme numarasına arka arkaya 5-6 kere bas.
Mesajımı takan yok ki...

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
hadi dene@The Shadow usta sen takılmayacak adammısın ya arkadaş meşgul olduğu için bakamamıştır

The Shadow

The Shadow

Üye
  • Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu