General Mobile Discovery'nin üretimi durdurulmuş!

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
konu dağılmasın ve tartışma çıkmasın lütfen.
cihazda hiç bir sorun yok kullanan 3-5 kisi ile gorustum herkes memnun

caglar b

caglar b

Üye
mavi kullanıyorsun galiba elde duruşu nasıl, rengi mat mı parlak mı, bide arka kapak s3 gibi kalitesiz ve kaygan mı?

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Kullananlar için birşey danışayım,şu mikrofon olayı yeri küçük olmasından dolayı çabuk kir tutup tıkanırsa ses alırken ileri dönemlerde sorun olabilir diyordu bir kullanıcı,konuşurken mikrofon yönünden ses almada bir sorun yaşıyormusunuz?
Batarya konusunda bazı bilgiler çıkmışta,şu var hangi yeni telefon 1 günü çıkarıyor ki zaten,ısınma konusundada kullanıcılardan şikayet olmamış bu bir artı,birde şunu gördüm telpadan alanlardan ekstra cam filmi çıkıyormuş

06kubilay06

06kubilay06

Üye
Kullananlar için birşey danışayım,şu mikrofon olayı yeri küçük olmasından dolayı çabuk kir tutup tıkanırsa ses alırken ileri dönemlerde sorun olabilir diyordu bir kullanıcı,konuşurken mikrofon yönünden ses almada bir sorun yaşıyormusunuz?
Batarya konusunda bazı bilgiler çıkmışta,şu var hangi yeni telefon 1 günü çıkarıyor ki zaten,ısınma konusundada kullanıcılardan şikayet olmamış bu bir artı,birde şunu gördüm telpadan alanlardan ekstra cam filmi çıkıyormuş
cam filmi gepsinden çıkıyor telpayla alakalı değil ayrıca telefonu normal kullanımda 1 günden fazlasını buluyor

• Beğen
Tepkiler: nokia_belle
HAM ZA

HAM ZA

Üye
bizim millette şöyle bi bilinç oluştu malesef "pahalıysa kalitelidir" bakın 1200 tl lik s3 ile karşılaştırmak gibi algılamayın ama dayımın s3 ü şuan müzik çalardan bazı şarkıları görmüyor. 160 tane şarkı vardı 16 tanesini görüyordu. ve telefon acayip ısınıyordu. samsung s3 ü 600tl den verseydi eminim ki s3 e de kusur bulurlardı onu da geçtim aynı modeli samsung çıkarmış olsaydı emin olun 600 tl değil 1000 tlden aşağı satmazdı. yedek parçadır aksesuardır bunlar elbet gelir ama madem bunlar sorun sizin için gidin 1200-1300 tl verin s3 alın 1700 tl verin s4 alın ne bileyim nexus 4 filan alın. yedek parça konusunda tereddüte düşen arkadaşlar aradan bi 2-3 ay geçsin kullanıcı yorumlarına bakın ona göre alın kaçmıyor ya telefon?- - - Eklendi - - -
İçindeki donanım yanarsa telefon ne işe yarıyacak.
n97 ilk çıktığı zamanlar 1500 tl filandı ben 2.el aldım ve pili değiştirdiğim zamanlar acayip koku geliyordu ateş gibi yanıyordu telefon

omeremre23

omeremre23

Üye
Telefon şuan ereyonda 599 tl'ye var ama ön sipariş :)

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Telefon şuan ereyonda 599 tl'ye var ama ön sipariş :)
Telpa bayilerinde bulunur aslında,hiç internette bulamazsanız ellerinde olmasa bile gün içinde ana merkezden yada ana depodan getirtme gibi durumları oluyor aynı fiyata hatta 10-20 tl alta bile alabiliyorsunuz pazarlıkla
Bir ara öyle yapmıştım,elinde olmayan üründü gün içinde getiririz dedi,geldiğinde biraz pazarlık yaptım ve almıştım başka bir model telefon'u

LimePie

LimePie

Üye
hepsiburadadastok bitmiştir diye öyle bir yazı koymuşlar yoksa böyle bir talep alan telefon bir anda durdurulmu.

nokia_belle

nokia_belle

Üye
stokta bulamayanlar bu konu altında reklamda açılan pencerede 2. sitede stok var şu anda

ozkanekin

Üye
Telefon mükemmel arkadaşlar.bir aya yakın süredir kullanıyorum.Hiç bir sıkıntısı yok alacak arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.Tek kelimeyle mükemmel.

- - - Eklendi - - -

Telefon mükemmel arkadaşlar.bir aya yakın süredir kullanıyorum.Hiç bir sıkıntısı yok alacak arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.Tek kelimeyle mükemmel.

TAMER TURK

TAMER TURK

Üye
Ben usak tlfncuya sordum kac para die telpa garantili 790 tl dedi :eek:

ozkanekin

Üye
1.ipince telefon
2.internet bağlantısı 3g ve wifi de uçuyor
3.ekran netliği ve çözünürlüğü çok canlı
4.bataryası normal kullanimda 1.5 gün gidiyor
5.gps bağlantisi( navigasyon özelliği) hizli
6.kamerası iyi ve net çekiyor.( s3 ile kıyasladım arka plandaki yazıyı zomlarken bile) gm daha başarılı
7.telefonu 2g ve 3g de kullanırken hiç ısınma olmuyor(sadece şarj alırken biraz ısınıyor o da her telefonda var.)s3 ile bir internete girin ateş gibi oluyor.
8.tarayıci hizı mükemmel
9.dokunmatiği çok hassas
10.işlemci(1.2ghz*4çekirdek) ram(1gb) uyumu ve performansı gayet başarılı bu da her programı ve oyunu oynamaya imkan veriyor
11.piyasada bulunmamasının sebebini öğrendim.bu da arz talep meselesini çozmek ve öğrenmek olduğu için sınırlı sayıda üretim gerçekleştirilmiş.bu kadar ilgi old.göre seri üretimin başlamasi ve piyasaya sürülmesi geç olmaması gerek

- - - Eklendi - - -

1.ipince telefon
2.internet bağlantısı 3g ve wifi de uçuyor
3.ekran netliği ve çözünürlüğü çok canlı
4.bataryası normal kullanimda 1.5 gün gidiyor
5.gps bağlantisi( navigasyon özelliği) hizli
6.kamerası iyi ve net çekiyor.( s3 ile kıyasladım arka plandaki yazıyı zomlarken bile) gm daha başarılı
7.telefonu 2g ve 3g de kullanırken hiç ısınma olmuyor(sadece şarj alırken biraz ısınıyor o da her telefonda var.)s3 ile bir internete girin ateş gibi oluyor.
8.tarayıci hizı mükemmel
9.dokunmatiği çok hassas
10.işlemci(1.2ghz*4çekirdek) ram(1gb) uyumu ve performansı gayet başarılı bu da her programı ve oyunu oynamaya imkan veriyor
11.piyasada bulunmamasının sebebini öğrendim.bu da arz talep meselesini çozmek ve öğrenmek olduğu için sınırlı sayıda üretim gerçekleştirilmiş.bu kadar ilgi old.göre seri üretimin başlamasi ve piyasaya sürülmesi geç olmaması gerek

skr08

Üye
telefon gayet güzel beyazını tavsiye etmem arka kapak kaygan siyahı mat duruyor ben siyah kullanıyorum gayet güzel hiç bir ısınma sorunu yok kamerası cok net değil hafif kumlama yapıyor bunu bilgisayara attıgınızda anlıyorsunuz flası çok küçük ama çok etkili gece çekimleri çok başarılı

serihan

serihan

Üye
tüh yazık oldu

Baskentliia

Baskentliia

Üye
durmuş olabilir ama devam eder sonra

-Hokage-

-Hokage-

Üye
nerden bulabilirim yardımcı olsun biri çıktıgı günden beri para birktiriyorum :D

Üst Alt