Haber General Mobile Discovery

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery
Arkadaslar dün akşam saatlerinde çarşıya ciktim ve bir telefoncuda 16 gb versiyonunu gordum bu nedir acaba?

eren2934

eren2934

Üye
yeni çıkmış

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Yeni versiyon ortalama fiyatı 700 lira :)

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Bence cok mantikli yoksa eski versiyona sd alcan 70 liraya olduki bozuldu bu cok mantikli 70 liranin 50 sini yeni model için veririm kalanada kilif ile jelatin oh mis

Peocawe

Peocawe

Üye
Bence cok mantikli yoksa eski versiyona sd alcan 70 liraya olduki bozuldu bu cok mantikli 70 liranin 50 sini yeni model için veririm kalanada kilif ile jelatin oh mis

Yapma :) 70 liraya nerde 16gb sd kart gördün? dün mediamarkt da yeni gmd 749tl den çıkmış satışa. Ayrıca 700 olsa bile verilmez. 600-650 ye normal gmd alırım 50 liraya da class10 32gb kart alırım paşa paşa kullanırım.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu ve LimePie
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Yapma :) 70 liraya nerde 16gb sd kart gördün? dün mediamarkt da yeni gmd 749tl den çıkmış satışa. Ayrıca 700 olsa bile verilmez. 600-650 ye normal gmd alırım 50 liraya da class10 32gb kart alırım paşa paşa kullanırım.
Doğru soze ne denır?

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
50 liraya nerde Class 10 32gb kart soylede alalım hemen

Peocawe

Peocawe

Üye
Ankara etlik asagi eglence de bir telefoncuda gordum dun sandisk class10 32gb

fk555897

fk555897

Üye
Bence 16 GB'lık versiyonu almaya gerek yok. Hafıza kartı desteği var ve uygulamalar SD karta yükleniyor.

• Beğen
Tepkiler: Peocawe

Üst Alt