General Mobile Discovery Rom Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Oguzhan1671

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery Rom Sorunu
Merhaba arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var.
Telefonumda 2 aydır LG g3 rom kullanıyordum geçenlerde color os v3 rom kurdum beğenmedim ve yine LG g3 rom kurdum. Romu kurduktan sonra google play markete giriş yaptım indiriceklerimi indirdim işte facebook whatsapp gibi ve çıktım 2. Girişimde uygulamaya girer girmez direk "Hızlı öneriler istermisin" kısmına yönlendirdi ve yandaki seçenekler kısmına girdigimde anasayfaya tıkladım 2 3 kere anasayfaya girmedi yani ne yaptıysam google playde ana sayfaya giremiyorum direk hızlı öneriler istermisin kısmına atıyor ve örnek: gameloft'un hicbir oyunu gostermiyor aradıgımda dead trigger whatsapp gibi uygulamalarda cıkmıyor. Sonra romu tekrar kurdum yine ayni sorun oldu sonrasında baska bir rom kurdum yine aynı sorun devam ediyor ama farkettigim sey romu ilk kurdugumda anasayfaya giriyor hersey gozukuyor sonra 2 veya 3. Girişimde "google playden haberdar olmak istiyorum gibi (yanlıs yazdıysam özür dilerim) bir pencere cıkıyor kabul et'e bastigim an yine hızlı öneriler istermisiniz kısmına geciyor. Reddet'e bassam google play'e baglanmiyor yardimci olun Allah askina. Telefonum General Mobile Discovery

Üst Alt