General Mobile Discovery Kitkat Geldiiiiii

Sponsorlu Bağlantılar

anilari35

anilari35

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery Kitkat Geldiiiiii
:)

Arkadaslar kitkat almisiz :)

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Hocam nedir bu telefon bende yok ben bile heyecanla girdim konuya. :ehe

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Konu yanlis yere acmissiniz

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Arkadaş espiri yapmış gülün

• Beğen
Tepkiler: nokia_belle
FeLonieS

FeLonieS

Üye
Bence mükemmel espiri. :ehe :ehe

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
ahahah :kop:zaten böyle olacak :ehe

osicik

Üye
oh be rahatladım bu tele gelir mi bilmem ama s4 ten önce gelirse atarım o s4 ü camdan aşağı....

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
oh be rahatladım bu tele gelir mi bilmem ama s4 ten önce gelirse atarım o s4 ü camdan aşağı....
tebrikler çekememezlikte dünya tarihine girdin kardeşim :ehe oh be rahatladım nedir :ehe

osicik

Üye
tebrikler çekememezlikte dünya tarihine girdin kardeşim :ehe oh be rahatladım nedir :ehe
dur güzel kardeşim ben bu işin hastasıyım günde 100 kere bakıyom geldi gelmedi diye 600 lük tele 2000 lik telden önce gelirse söverim samsungaaaa......

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
dur güzel kardeşim ben bu işin hastasıyım günde 100 kere bakıyom geldi gelmedi diye 600 lük tele 2000 lik telden önce gelirse söverim samsungaaaa......
211 kere ard arda sorgulayinca yukleniyor TR cihazlara

• Beğen
Tepkiler: nokia_belle
Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
şuan aslında gmnin elinde olsa bizim tele gelmişti 4.4 ama durum firmanın dışında mediatek'e bağlı yani onlar kod vermezse bize kitkat gelmez bu kadar basit ;)

osicik

Üye
onu bunu bilmemde samsung gözümden düşüyo çok beklenti vardı ama 4.4 te tırt olacak gibi tabi şuda var 4.3 ten iyi olacağı için genede çok şikayet edemeyecez gibi :D