General Mobile Discovery Gmail Facebook Senkronize Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

merhaba465

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery Gmail Facebook Senkronize Sorunu
Arkadaşlar telefonu golddan aldım güzel 650 tlye telefona telpa bakıyor yalnız tek sıkıntım senkronize edilememesi güncelleme yaptım numara felan geldide hani gmailden mail geldimi bildirim gelir yok facebook uygulamasında mesajlar geliyor ama hem facebook hesabı hem numarası olan arkadaşlarımın kulandıgım sony xperia neo l de telefon rehberinde resimleri görünüyordu numarası ile gmailden gelen maillerimin bildirimini alıyordum ama bu general mobile discovery telefonumda bildirim gelmiyor senkronize ayarlarına tıklıyorum senkronize et diyorum facebook ve gmail senkronize edilmiyor tıklıyorum dönüyor ama yine aynı senkronizasyon kapalı seçeneği değişmior malesef çok iyi bir kulanıcıyım aynı zamanda bu işin satış pazarlamasını yapıyorum teknik bilgim iyi ama malesef bu sorunu çözemedim telpayla iletişim kurmadım daha ama resmi güncellemesinide yaptım yine aynı cevaplarınız çok önemli kullanan arkadaşlardan acil cevaplar bekliyorum teşekkürler...

Hüsamettin

wymy

wymy

Üye
hocam bende her bildirim geliyor aynı telefon bendede var yeni aldım ayar sıkıntısı var sanırım bende mail geldiğinde müzik çalıyor titriyor üsttede gösteriyor

• Beğen
Tepkiler: merhaba465

ney27

Üye
arkadasın dedigi gibi telefonunda ayar sıkıntısı var kardeşim aldıgım günden beri telefonumla bu şekilde hiçbir sıkıntı yaşamadım

merhaba465

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu fabrika ayarınamı getireyim ne yapayım sizce bide sim 2 yuvasını kullanıyorum farkedermi ?

wymy

wymy

Üye
Sim2 den olduğunu sanmam çünkü bendede sim2 fabrika ayarlarına getir olmadı birlikte tüm ayarları aynı yapalım.

ney27

Üye
kardeş gmeil ve facebook programlarının bildirim ayarlarına bakın mesala gmail senkronizasyonu 1 günlükden 1000 günlüge kadar bir ayarvar

Üst Alt