General Mobile 5 Plus Android 7.1.1 güncellemesi nasıl yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
General Mobile 5 Plus Android 7.1.1 güncellemesi nasıl yapılır?
General Mobile’ın popüler akıllı cep telefonu modeli 5 Plus Android 7.1.1 güncellemesi alacak. General Mobile 5 Plus Android 7.1.1 güncellemesi nasıl yapılır ve ne gibi yenilikler sunar detaylar makalemizde.

Herkesin merakle beklediği General Mobile 5 plus için andorid 7.1.1 güncellenmesi yayınlanmış durumdadır.

Güncelleme Google tarafından 11 Şubat’a kadar kademeli olarak herkese dağıtılacaktır.

Gelen Özellikler Nelerdir?
  • 3D touch özelliği yani uygulamaların kısayolları
  • Sadece “kapat” olarak yalnız kalan seçeneğe artık “yeniden başlat” seçeneği de eklendi
  • Arama ekranında bazı değişiklikler meydana geldi.
  • Birbirinden güzel emojiler geldi.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Güncelleme Nasıl Yapılır?
Telefonunuz menüsünden Ayarlar sonra en altta bulunan Telefon Hakkında kısmına girip ordanda Sistem Güncellemeleri ibaresine tıklamanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Biraz daha fazla Şarj gitmeye Başladı ama sonucta; Android'in en yeni Versiyonu'nu kullanmak büyük bir ayrıcalık. :spr

Son düzenleme:

kokii1

Üye
gm 5 plus guncelleme 7.1.1 nougat guncellenmıs boyut 68.5 mb dıyor yuklemek için simdi yenıden baslatın dıyor ama yenıden baslayınca guncelleme yuklenıyor dıyıp hata yazıyor ve yuklemıyor varmı bı cozumu

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
gm 5 plus guncelleme 7.1.1 nougat guncellenmıs boyut 68.5 mb dıyor yuklemek için simdi yenıden baslatın dıyor ama yenıden baslayınca guncelleme yuklenıyor dıyıp hata yazıyor ve yuklemıyor varmı bı cozumu
Ne gibi bir hata ile karşılaşıyorsunuz ?

kokii1

Üye
sıstem guncellestırıyor dıyor sonra androıd resmı çıkıyor unlemlı hata yazıyor sadece kalıyor orda resımdekı gıbı hata verıyor sadece hata yazıyor

Son düzenleme:
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
sıstem guncellestırıyor dıyor sonra androıd resmı çıkıyor unlemlı hata yazıyor sadece kalıyor orda resımdekı gıbı hata verıyor sadece hata yazıyor
İlk olarak Cihazı Fabrika Ayarlarına sifirlayin. ardından, Tekrar Sistem'i Güncellemeyi Deneyin. :oke:

Son düzenleme:

kokii1

Üye
Dedıgınız gıbı yaptım sıfırladım guncelle dedım yıne hata verdı aynı hata baska sıfırlama yontemı varmı

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Dedıgınız gıbı yaptım sıfırladım guncelle dedım yıne hata verdı aynı hata baska sıfırlama yontemı varmı
En güncel stock romu bulup fastboot ile yükleyin turkdevs de bulabilirsiniz

Üst Alt