general mobile 4 g eski süüme dönme

Sponsorlu Bağlantılar

kdrsk

Üye
    Konu Sahibi
general mobile 4 g eski süüme dönme
arkadaşlar başlıkta belirtiğim gibi telefonuma günceleme yaptım daha önce
6.00 güncelemesini kullanıyordum yeni sürüme geçtim hatalar almaya başladım ben tlf eski
sürüme nasıl dönderebilirim şu anki sürüm 7.1 model general mobile 4g
aldığım hatalar web cam titremesi foto çekiminde titreme skype türü programlarda görüntülü konuşurken titreme
yardımlarınız için şimdiden teşekürler emege saygı

Yönetici tarafından düzenlendi:

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Eğer Cihazınızı garanti dışı bırakmak isiyorsanız, Rom yükleyebilirsiniz ama, ben şahsen tavsiye etmiyorum. onun yerine servise sikayetlerinizi belirtin. ve Cihazı gönderin. Sorunu onlar çözecektir.
Seçim size kalmış, Rom yüklemek dışında, Eski sürüme dönmeniz mümkün değil.

Bu arada Konu içeriğinin Tamamını Büyük harfler ile yazmışsınız Site kuralları gereği yasak olduğu için düzeltmelisiniz. :maxicep:

kdrsk

Üye
    Konu Sahibi
cihaz garantisi yok zaten room nasıl yükleniyor kardeşim

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
cihaz garantisi yok zaten room nasıl yükleniyor kardeşim
Cihaz çıkalı daha tam 2 sene olmadı. Cihaza müdahale mi ettiniz ?
forumda gerekli bilgiler mevcut inceleyin...

Son düzenleme:
Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Bu sorun neredeyse herkes de var anlattığın olay. Güncelleme den kaynaklı bence beklemelisin düzeltilir. Aralık ayın da ki güncelleme de böyle olmuştu Ocak ayı güncellemesi ile düzeldi fakat Şubat ayın da tekrardan olmaya başladı son güncelleme ile tamamen düzeltirler diye düşünüyorum

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bazen güncelleme sonrası eski sistem artıkları / uygulamaları kararsız çalışmalara sebep olabiliyor. Telefonu yedekleyip sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Belki bir nebze çözüm olabilir. Yoksa yeni gelecek sistem güncellemesini bekleyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Cihazı orijinal hali ile kullanın sonra pişman olursunuz. Bu konularda Yeterli bilgiye sahip değilseniz hiç bulasmayin.

Üst Alt