Gençtarifeliyim ancak yeni bir turkcell numarası alacağım genc tarıfelı olabilirmiyim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

skyman90

Üye
    Konu Sahibi
Gençtarifeliyim ancak yeni bir turkcell numarası alacağım genc tarıfelı olabilirmiyim?
Evet arkadaşlar su ankı hattım genctarıfelı ancak yenı bır turkcell hat alıp numaramı degıstırecegım . Mevcut olan hattımdakı genctarıfeyı dıger hattıma tasıyabılırmıyım . Yada nasıl yapmalıyım yanılmıyorsam tek hatta oluyor bır kısıyle genc tarıfe .

kralxxx

kralxxx

Üye
önce bu hattının tarifesini değiştir yada iptal ettir sonra diğer hattını gençtarife yapabilirsin.

george323

Üye
yeni hat almayı numara değişikliğinden dolayı düşünüyosan müşteri hizmetlerini ara 3 tl karşılığında numaranı değiştir yeni bi hat alma külfiyetinden kurtulursun (25 tl) yada yeni hattını genç tarifeli olmasını istiyosan alternatif olarak kardeşinin yada 25 yaşın altında bi arkadaşının tc kimlik numarasıyla müşteri hizmetlerini arayıp sesli yanıt sisteminden veya müşteri temsilcisinden tarifeye geçiş sağlıyabilirsin fyi

skyman90

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşlar o zaman tarifeyi değiştirip diğer hattımı genc tarıfe yapabilirim , rahatlattınız beni teşekkürler . Ben bir TC NUMARASI ILE BIR SEFER OLDUNMU BIR DAHA BIR BASKA NODA OLAMIYORSUN DIYE BILIYORDUM .

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Arkadaşım sana ne yalan konuşayım 2tane turkcell hattım var birisi gençtarifeliydi geçen yaz benim amacım başkasının tc siyle genç tarifeye geçmekti ama müşteri hizmetleri benden tc numarasını istemeden (kendi tc numaram orda görünüyor hat benim üstüme ) genç tarifeli oldum yani üstüme 2genç tarife var... üstüne geçen ay abimin üstüne kendi hattı genç tarifeliydi babami da genç tarifeli yapalım dedik aradım abimin tc numarasını verdim onaylandı yani böyle bir kısıtlama var ama olunca da oluyor dene bence...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt