Gençlerbirliği Takımına Gönül Veren İnsana Ne Denir?

Sponsorlu Bağlantılar

Gençlerbirliği Takımına Gönül Veren İnsana Ne Denir?

• Gençlerbirlikli

Kullanılan: 3 27.3%
  • Gençlerbirliğili

Kullanılan: 8 72.7%
  • Gençlerbirli

Kullanılan: 0 0.0%
  • Gençlerbirliğli

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    11
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arslansem

arslansem

Üye
Forumda ne zamandan beri polemik çıkartabilecek mesajlar serbest? Futbol konularında özellikle polemik çıkartabilecek mesajlara fırsat vermediğimizi unutmuş gibisiniz.

Sorun da burada zaten Hasan.Yazdığımız şeyin neresi konuya uygun değil,alakasız,ya da polemik ya da her ne saçmalıksa?
Her neyse.Konulara cevap yazmadan 1-2 dakika düşünmek gerekecek artık.İyi bir şey değil ama bu emin olun..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Senin yazdığın değil, alıntıladığın mesaj tartışma çıkartabilecek cinsten. "bu da sana kapak olsun, sus" manası vardı mesajda ama sen farketmedin sanırım.

Trackmania

Trackmania

Üye
Gençler birliğine gönülverimişler denir :ehe

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici

Kesinlikle katılıyorum!!

onun buna benzer "KONU DISINDA" yaptıgı yüzlerce yorum var.ama begenmedigin yorumu silersen böyle moderatorlük olmaz enes bey !

Nasıl yapılır bu iş öğret biraz bakalım :)

Hasan Abinin de dediği gibi, bir laf atma söz konusuydu ve verilen bütün cevaplar demiyorum ama bir kaçı sorun çıkarabilirdi daha da uzamasın istemediğim için mesajları sildim ve yanlış anlaşılmasın diye '' alıntı ile cevap yazılan mesajlar da silinmiştir '' dedim ki sizinkiler buna giriyordu ...

Sorun olan mesajı silip ona istinaden yazılan cevapları bırakmak mantık dışı yönetmek olur ...

Amaç tartışma çıkmasın, konu dağılmasın ve uzayıp uzayıp önceki konularda olduğu gibi ceza almayasiniz ... Bence böyle moderatörluk olur Berkan :oke:

Yeterince açıklama yapıldı sanırsam, konuya dönebiliriz artık ...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Gençlerbirliği taraftarı .. :D

zaza

zaza

Üye
bence Gençlerbirliğili denir yani öyle zannediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt