gelistirici mod yardim

Sponsorlu Bağlantılar

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
gelistirici mod yardim
arkadaslar telefonumdaki gelistirici mod acilmiyor ayrica qtweak kuruluyor oda acilmiyor yardim edebilecek varmi acep telefonum siradan oldu :( moralimi bozdu

Seglopsi

Seglopsi

Üye
gelistirici modu mu acilmiyor terminal mi?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
quicktweak'i kaldirip gelistirici modunu acmayi denermisin birde..

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
qtweak yok su anda yine olmuyor prime da soyledim sanada soyliyim tel ayarlar sifirla dan 3 defa temizleme yaptim bu yapti acep bilemedim ustadim sunu bi coz lutfen

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Ayarlarını sıfırlayıp denedin mi? Cihazı kapatıp aç tekrar dene birde

Seglopsi

Seglopsi

Üye
hocam flash atmadan bir sekilde cozulur ama biraz ugrastiracak gibi. kullandiginiz uygulamalardan biri ile cakisma soz konusu sanirim. sistem degisikligi yapan ana ekran ayarlari gibi programlardan hangisi veya hangileri yuklu acaba?

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
engin abicim teli sifirladim kapatip actim olmuyor one kardesim su anda sadece opera war fakat en son bi program yukledim magazadan o sifirlayincada gitmemis uygulama yoneticisinde gorunmuyor fakat bekleme ekraninda pil buyuk gozokuyor sarjdayken programin adi charging indicator sanirim bu bozdu

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Dosya yöneticiyi yükleyip ordan kaldır yüklemiş oldugun uygulamayı

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];6095162' Alıntı:
Dosya yöneticiyi yükleyip ordan kaldır yüklemiş oldugun uygulamayı
dosya yoneticisi kurdum programi kaldirmak icin fakat hicbi yerde bulamadim normalde opt veya var klasorunde olur orlardda yok maalesef

pRime.

pRime.

Üye
o uygulamalarla pek alakası olduğunu sanmıyorum da, uygulama kaldırılmasına rağmen simgesi hala ana ekrandaysa /usr/share/applications dizinine gidip uygulama adının olduğu .desktop dosyasını silin.

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
o uygulamalarla pek alakası olduğunu sanmıyorum da, uygulama kaldırılmasına rağmen simgesi hala ana ekrandaysa /usr/share/applications dizinine gidip uygulama adının olduğu .desktop dosyasını silin.
ustadim yazdigin dizine baktim orda yok dedigim gibi sarja takinca pil resmi buyuk cikiyor ne halt ettim acaba ben burda bi tel tamircisi arkadas var orjinal yazilim yukleyebilirim diyor onlar box mi ne kullaniyormus ne dersiniz

Seglopsi

Seglopsi

Üye
hocam cihaza bilgisayarin varsa flash ativer. once rehberini ve onemsedigin dosyalarini yedeklemeyi unutma.

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
hocam cihaza bilgisayarin varsa flash ativer. once rehberini ve onemsedigin dosyalarini yedeklemeyi unutma.
hocam ben flashi beceremem yeni bi laptop aldim ama hic anlamam bilgisayardan forumdaki flash anlatimindan bazi dosyalar indirdim ama anlamadim navifirm yapamayanlar icin iki dosya vardi biri 255 mb. biri 1.1 gb bide flasher indirdim fakat bunlari nasil kullanip flash aticam beceremedim bunun yolunu bi anlatsaniz (not bilgisayar hic anlamiyorum daha basindayim denebilir)saygimla

Seglopsi

Seglopsi

Üye
aslinda anlatimi gayet acik ama yapamam diyorsan birine yaptirmanda fayda var.

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
hocam kutahyadayim ve kimse yok cevremde anlayan kaldim dimdizlak galiba

Seglopsi

Seglopsi

Üye
benimde bilgisayarim yok olsa teamwiewer uzerinden yardimci olabilirdim.

isterseniz flash atmaya baslayin, takildiginiz yerde yardimci olmaya calisalim.

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
benimde bilgisayarim yok olsa teamwiewer uzerinden yardimci olabilirdim.

isterseniz flash atmaya baslayin, takildiginiz yerde yardimci olmaya calisalim.
hocam yakında olsan sana gonderirdim telefonu artık garantiye göndericem umarım yazılım atarlar bunda bi sorun yok deyip geri gödermezler inş. Çok tesekkür ederim sana ve arkadaslara saygımla

Seglopsi

Seglopsi

Üye
hocam yakında olsan sana gonderirdim telefonu artık garantiye göndericem umarım yazılım atarlar bunda bi sorun yok deyip geri gödermezler inş. Çok tesekkür ederim sana ve arkadaslara saygımla

Burada ekran jelatinini ni sokmek icin bile versen adamlar yeni yazilim yukluyorlar. Umarim hallederler.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Halledilir sorun degil sıfırdan bir yazılım tamamdır.

Üst Alt