Gelen Kutusu Dolu Bildirimi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Gelen Kutusu Dolu Bildirimi
Ekteki Resimde de göründüğü gibi gelen kutusunda 2.500 mesaj saklama kapasitesine sahibim.
Şuan da mesaj kutumda 2.375 mesaj bulunmakta. Hala gelen veya giden mesaj kutu kapasitem
olmasına rağmen Gelen Kutunuz Doldu şeklinde uyarı verdi. Resimde görüldüğü gibi.
Acaba bu bir sorun mu? Yoksa Gelen kutusunun yakında dolacağını gösteren Sizin tarafınızdan ayarlanmış
bir sistem mi ?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
O kadar mesajı saklayıp ne yapmayı düşünüyosun sil gitsin sorun olarak mı görüyorsun

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5778880' Alıntı:
O kadar mesajı saklayıp ne yapmayı düşünüyosun sil gitsin sorun olarak mı görüyorsun
Kardeş ben burda bunu sorun olarak görmüyorum. Ayrıca kaç mesaj saklarım o bana kalmış bir şey. Ben burda yönetime bir soru soruyorum.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Şu an mesaj alıp, mesaj gönderebiliyor musun sonuç olarak?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
benimde az kalmış dolmasına 1-2 haftaya dolar heralde bakalım sorun çıkacakmı

Anıl Umut

Emekli Yönetici

sonuç olarak hiç denemedim. Bu uyarıyı görünce temizledim tüm gelen kutusunu.
Sistem erken uyarı mesajı veriyordur o zaman.Yani mesaj alıp gönderebilirdiniz limitiniz dolana kadar.

palpolisi

palpolisi

Üye
2.500 mü Benim 5 mesaj olunca dolu uyarısı geliyo ne biçim iş bu senelerdir maxicep i kullanırım ve maxicep in mesaj sistemini hiç sevmiyorum mesaj kutusunu açması bi dert silmesi bi dert.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bir şey keşfettim. Mesaj kutum tamamen doluyken adminler mesaj gönderebiliyor. :hmmm

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
2.500 mü Benim 5 mesaj olunca dolu uyarısı geliyo ne biçim iş bu senelerdir maxicep i kullanırım ve maxicep in mesaj sistemini hiç sevmiyorum mesaj kutusunu açması bi dert silmesi bi dert.
Gelen kutusu mesaj kapasite rütbeye göre artıyor. Yani er yada geç kaydolmakla alakalı birşey değil.

- - - Eklendi - - -

Bir şey keşfettim. Mesaj kutum tamamen doluyken adminler mesaj gönderebiliyor. :hmmm
adı üstünde admin. Bırakta göndersin :ehe

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Süleyman
yaren_dede

yaren_dede

Üye

yanlız mesajı alan sensin yani kapasiten yoksa nasıl alıyorsun, sistem kimin gönderdiğini tanıyıp, bak Bu admin bunun mesajını ileteyim :P: demiyordur herhalde :)

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

Öyle bir uyarı alıyorsanız ekran resmini konu açıp bu bölümde paylaşırmısınız.konuyu gereksiz yere hort yapmayınız. :locked:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt