Geçmiş En Belirsiz Dönemdir, Çünkü Hergün Yeniden Yazılır !!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maxirabit

maxirabit

Üye
Öncesi olmayan bir Ülken'nin kendi bağımsızlığı yoktur,başkalarına bağımlı olarak yaşamaya yükümlüdür.
Geçmişinde,başarısız olan yerinde sayan,ilerleyemez,yerinde durmaya devam eder.
Aslında düşününce örnekleri aklıma geliyor da neyse,yeri ve zamanı:)

paradox07

paradox07

Üye
Şaka şaka :) demek istiyor ki , tarih bize aktarıldığı kadardır,biz tarihi tam olarak bilemeyiz ve gün geçtikçe de yazılı kaynaklar unutulabilir ve yazısız olan sözlü kaynaklar da insanlara göre değiştirilip aktarılabilir.yazılı kaynaklar bile değiştirilebilir,bana değiştirilemez demeyin.bu anlatmak istediğimi en iyi şu örnekle açıklayabilirim.örnek:Atatürk.bazıları Atatürk ün çok iyi biri ve lider olduğunu söyler ama bazı kesimler de bunu kabullenmez.umarım anlatabilmişimdir.

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
    Konu Sahibi
Şaka şaka :) demek istiyor ki , tarih bize aktarıldığı kadardır,biz tarihi tam olarak bilemeyiz ve gün geçtikçe de yazılı kaynaklar unutulabilir ve yazısız olan sözlü kaynaklar da insanlara göre değiştirilip aktarılabilir.yazılı kaynaklar bile değiştirilebilir,bana değiştirilemez demeyin.bu anlatmak istediğimi en iyi şu örnekle açıklayabilirim.örnek:Atatürk.bazıları Atatürk ün çok iyi biri ve lider olduğunu söyler ama bazı kesimler de bunu kabullenmez.umarım anlatabilmişimdir.

teşekkürler cevap için daha tatmin edici cevaplar bekliyorum :)

- - - Eklendi - - -

akademik olabildim mi?üni 1 misin sen :)

hayır 4 bu son :)

Jomolocco

Jomolocco

Üye
Bir şekilde doğar, fakat binbir şekilde ölürüz.

Geçmiş en belirsiz dönemdir, çünkü her gün yeniden yazılır.

paradox07

paradox07

Üye
Hm belli:)üni 1e bunu versen devreler yanar zaten :) sınıf duman altı olur :)

paradox07

paradox07

Üye
Sen bizden makale falan mı istiyon :D

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
geçmişini fazla kurcalama yoksa gelecekte neler olacağını göremezsin gibi birşey demek istiyor mantığıma göre.:hmmm

Jomolocco

Jomolocco

Üye
10baros10' Alıntı:
bir kaç tatmin edici cümle ve örnek istiyorum :) çok mü :)

hocam sen benim dedigim olayi bir arastir buyuk ihtimahallr o cunku

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar tamamdır herkese çok teşekkür ederim derin bilgiler için cevabı bulmuş ve ödevi tamamlamis bulunmaktayim çok sağlam oldu :)

Jomolocco

Jomolocco

Üye
10baros10' Alıntı:
arkadaşlar tamamdır herkese çok teşekkür ederim derin bilgiler için cevabı bulmuş ve ödevi tamamlamis bulunmaktayim çok sağlam oldu :)

ne yazdin

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
    Konu Sahibi

uzun oldu biraz ama :) simdi burada paylaşmayayim ödevi alan başka kişiler de benden yararlanmasın :) ama seninkindem farklı oldu atasözümün ne demek istediğini anladım biraz siyasi

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

uzun oldu biraz ama :) simdi burada paylaşmayayim ödevi alan başka kişiler de benden yararlanmasın :) ama seninkindem farklı oldu atasözümün ne demek istediğini anladım biraz siyasi
siyasi mi :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt