Öneri GEÇ GELEN SMS

Sponsorlu Bağlantılar

ogzclk

Üye
    Konu Sahibi
GEÇ GELEN SMS
Gunduz telefon acık olmasına rağmen mesaj hiç gelmemıstı fakat o gün aksam olduğunda telefonu kapatıp yenıden açtım sms geldi bana. O sms de gunduz gonderilmiş saati yazıyo yanında. Ama neden bana teli yenıden baslatınca ulaşıyo o mesaj. önemli bısey olsa bazıları ulasamıycak demekki bana. Cevaplarsanız sevınırım sımdıden tesekkurler

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Benim bildiğim kadarıyla soft reset attığınızda bir kaç mesaj veya daha fazlası size tekrar gelir ;)

Windows Phone ile ;)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Şebekeden kaynaklıdır. Eski hattım Avea iken o sorun çok başıma geldi. Sevgilimle o yüzden telefonla konuşurken tartışırdık. Klasik kız tribi işte "Mesajlarıma neden cevap vermiyorsun?"
Okumadığım bir mesaja cevap vermek çok parlak bir fikir diyordum. Olayı abartıp bazen 2 - 3 güne geldiğini de gördüm. Telefonunuz da hiç bir sıkıntı yok. Direkt müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. (Hattınız büyük ihtimalle Avea dır)

• Beğen
Tepkiler: BelaMonte
luckysleven

luckysleven

Üye
Aynen avea ise normaldir. Sahsen kendim aveayi tercih ettigim gune lanet ediyorum. Ha bimcell ha avea : ) zaten altyapi ayni

• Beğen
Tepkiler: m542tf ve Aybin.Kilic
dakamon

dakamon

Üye
Konu başlığına bakınca romantik aşk hikayesi falan sandım :D:D:D

• Beğen
Tepkiler: yunus-emre-6606, Serhan, Aybin.Kilic ve 2 diğerleri
Esendağlı

Esendağlı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: skynet, luckysleven ve Aybin.Kilic

skynet

Üye
Bu konu başlığından iyi film ismi olur :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve The Pierre
4MaGuS

4MaGuS

Üye
bırakın diğer tüm firmaları turcelle gelin biraz pahalı ama her türlü değer bence

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Geç gelen SMS.

Genç bir adam.... Güzel bir kadın ve karşı konulamaz avea cazibesi... En fazla ne kadar geç gelebilirdi ki son SMS?.... Ürkütücü sahneleri ve etkileyici film müzikleri ile 4 dalda oscar'a aday Geç Gelen SMS Kasım'da sinemalarda!!!

:kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: ceza87, OttomaN TigeR, Aybin.Kilic ve 3 diğerleri
ismail

ismail

Üye
Lisede benim attığım mesajlar gitmiyordu başkalarının attıkları gidiyordu. Bende deneme amaçlı sürekli mesaj attım. Arkadaş telefonu kapadı açtı ve onlarca meaajım akın etti telefoma :D

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Bende aveayım bende de aynı sorun. Avea sayesinde niye geç cevap veriyorsun tribi yiyoruz

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve -Börteçine-
Serhan

Serhan

Üye
Bende aveatım hiçbir sorun yok valla. Tıkıır tıkır mesajlaşıyom

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
bırakın diğer tüm firmaları turcelle gelin biraz pahalı ama her türlü değer bence
Türkcell = En sağlam paraya düşkün ÖPER-ATAR pardon operatör firma.
Avea = Hayat kalitelisini düşüren öper-atar.
Vodafone = Fiyatlarına sürekli zam yapan , kaliteyi bir türlü yükseltmeyen öper-atar.
Hangi firmaya geçersen her türlü öpüyorlar.
Bende aveayım bende de aynı sorun. Avea sayesinde niye geç cevap veriyorsun tribi yiyoruz

Geçmişte o tripleri yemiş biri olarak Allah sana kolaylık versin diyorum:kop2::kop2:
Bende aveatım hiçbir sorun yok valla. Tıkıır tıkır mesajlaşıyom

Güleyim mi yoksa ağlasam mı bilemedim.? Sevgilimden çok zılgıt yedim avealı iken. Yeminle hayattan soğudum o dönemde.
Sen Allah'ın şanslı kulusun. Her yerde dillendirme bence :ehe :ehe

• Beğen
Tepkiler: Serhan, skynet ve BelaMonte
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Arkadaşlar ben daha önce Avea kullanıyordum proxy falan işleri için vodafone a geçtim ama 2-3 hafta sonra sövmeye başladım Avea vodafone dan daha iyi bence Avea kullanırken aldığım paketi bitiremediğimde adamlara helal ediyordum vodafona geçtim internet daha yavaş geldi. Avea da mesajla ilgili bir sorun yaşamadım ama vodafone da sms geç gitmesi ya da gelmesi durumu var ancak sizin bahsettiğiniz gibi değil sms ile sohbet ederken 30 sn falan gibi bir sürede iletiliyor. Avea da anında giderdi şimdi pişmanım tekrar Avea ya dönmek istiyorum

bayon

Üye
Bende de sıkıntı yok ki böyle bi sorunun by donemde olması abest yani. Bence şebeke+ sistem uygulamasını güncellediğinizden emin olun

Üst Alt