Ge Force fx5200 Ekran Kartı Yardım AciL

• 1 Kasım 2010
  • 1731 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar Ekran Kartı Alıcam Bu Biraz Değil Tarihi Eser Olcak :D Önerileriniz 512 veya 1 gb olcak ancak bir sorunum var agp 8x destekliyor acıp baktım arkasına ekran kartın ve asagıdaki resimdeki gibi 3 tane tırnak var !

< Resmi açmak için tıklayın >

Ati Sapphire HD3450 AGP desteklermi 2 tane tırnagı var bide Sapphire ATI HD 4ül650 uyumluluk saglarmı bu 2 sinde 2 tırnak var sorun cıkarırmı bide dönüştürücü varmıs agp yi pci express ceviriyormus vb bu konu hakkında bilgi soylerseniz sevinirim tavsiyeniz varsa sevinirim ancak soylicenizi biliyorum sistemini yenile felan yazın yeni bilgisayar alcam idare etsin beni ancak yazında almaya bilirim 2 gb ram taktım bir ekran kartı kaldı siteden fln 2.el alcam 2 sini dusuk fiyata buldum uyumluluk konusunda tereddüteyim!

Konu Hakkında Yorum Yaparsanız Sevinirim. :oke:

Yazan: KuSurSuz^Kinq*
  2. agp to pcı gibi bişey yok bildiğim kadarıyla olması saçma zaten.

karttaki tırnak sayısı önemli değil. agp 8x olsa yeter.
    521 mb 256 bit ati hd ekran kartı alırsan rahat edersin.

3. AGP Sokete PCI kart takamazsın. Senin araştırman gereken ve alman gereken kart AGP olacak.

4. Seçtiklerimin fotorafını gösterim tırnaklarına bakın 8x diyor agp bir bakarsanız

Ati Sapphire Hd 3450

Ati Sapphire Hd 4650

Tırnak Yerleri Önemlimi benimkinde 3 Tane Var bunlarınki Değişik ? 2 side 8x Agp

Önerdiğiniz 512 veya 1 gb Sevinirim Ben bunları buldum 8x agp olarak

5. Koymuş olduğunuz fotoğraflardan 1. olan AGP 2. olan PCI-E' dir.

6. 1.ci 8x Peki Benim bilgisayara Olurmu sıkıntım Tırnakları Gecermi ?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 13:24