GBWhatsApp v6.30 Türkçe (Base 2.18.46)

musleysa

Üye
görsel olarak yowhatsapp stabilite olarak gb deniliyor,kısaca anlatmak gerekirse

Tepkiler: burnaz__

Mamicuk

Üye
En iyisi burdaki konu öldü de. Biz çeviri yapacaz hiç onla bunla uğraşmıcaz (şimdiye kadarki burdaki çevirisi olanlar yanlış anlamasın) Hata veriyor Apkeditör bende denedim illa bi yerde sorun çıkıyor en iyisi pc ama bunlar nasıl yapıyor bilmiyorum @Jokerr33

Tepkiler: musleysa
son surumu kurdum her girdigimde ekran cikiyir yok siteye girin diye kapanmiyor mu o

Mamicuk

Üye
Çıkıyor dedik bizde ama anlatamadık madem yazılımcısın kaldır şu splash (o çıkan ekran) ekranı. En iyisi bi şekilde öğrenim pc de kendin toparlıcan
son surumu kurdum her girdigimde ekran cikiyir yok siteye girin diye kapanmiyor mu o

Komple kaldırıp yeniden kurdum. Ekran şimdilik çıkmıyor.

Tepkiler: musleysa
nacizane [emoji4] değişiklik isteyen kullansın

mesaj gönderme ve alma sesleri de değiştirdim
bunu indirdim ama biri cevrim ici olunca bildigin zil.sesi caliyor hocam. susmuyoda illa kapamak lazim whatsapi

musleysa

Üye
.....

Son düzenleme:
Splash sorunu düzeltilip sitelerindeki linkler güncellendi
Link:

Tepkiler: burnaz__, musleysa ve maximumüye

Mamicuk

Üye
Ben diyorum var denedim yok diyor yinede ilgilendilen sağ olsunlar. bide benim şu konum paylaşmayı bi düzeltemedim Omar'a mail atıyom nasıl bi gmail kullanıyorsa gitmiyor..

Tepkiler: ByJoker33
Üstat emeğin için teşekkürler ederim. Fakat bu uygulama 2 kopyası yokmu çift hat kullananlar için 2 watsap . Orjinal arap omarda olan var 3 kopyası na kadar mesala. ??

Üstat emeğin için teşekkürler ederim. Fakat bu uygulama 2 kopyası yokmu çift hat kullananlar için 2 watsap . Orjinal arap omarda olan var 3 kopyası na kadar mesala. ??
Yazdığınızı tam anlayamadım.
İsteğinizi açıkça anlatırsanız yardımcı olayım size

İlk olarak, GBWhatsApp 3 kopyadır.

1- Resmi atıf ödeneğinin kopyası ve adı + WhatsApp.
2) İkinci sayıyı (veya resmi sistemlerin silinemediği modern cihazlardaki resmi watt'ların değiştirilmesi) ve GBWhatsApp adını etkinleştirmek için bir kopya.
GBWhatsApp3 adlı üçüncü bir numarayı çalıştırmak için bir kopya. Omar in geliştirici sitesinde. Alıntı yaptım.bundakinde reklam ve eksik çeviri var. Sizin uygulama da 1 watsap kullanıyorum ama 2 inci watsap kopya olmadığı için Omar in watsabini kullanıyorum. Sorun bu. 2watsap da apk paylaşım yapabilirsiniz mesela. ???

Burdan indirdiğin 1. WhatsApp(Plus)
Bu link ise 2. WhatsApp(GB)
Link:

Tepkiler: kolombo28

Mamicuk

Üye

@Jokerr33

Gbinsta v1.50

Konu Sahibi

@Jokerr33

Gbinsta v1.50
Müsait olduğumda bakacağım. Bu arada GBWhatsapp'a baktım telefondan çevrilince bozuluyor diye bıraktım. Yeni sürüme kaldı artık GBWhatsapp ın çevirisi.

Tepkiler: ByJoker33 ve burnaz__

Mamicuk

Üye
Müsait olduğumda bakacağım. Bu arada GBWhatsapp'a baktım telefondan çevrilince bozuluyor diye bıraktım. Yeni sürüme kaldı artık GBWhatsapp ın çevirisi.

İyi olur @wrongroad özlettin kendini
Bende denedim @Jokerr33 (sağ olsun) apk editör ile ama sürekli hata çıkıyor.

WhatsApp değilde Instagram'a bi güncelleme getirseler artık
Teaser falanda yok daha piyasada
Çok yeni özellikler var

Mamicuk

Üye
WhatsApp değilde Instagram'a bi güncelleme getirseler artık
Teaser falanda yok daha piyasada
Çok yeni özellikler var
Sen bunu görmedin herhalde @Jokerr33 çıktı ya v1.50 TR Yapacak adamı bekliyor..

Ben denedim çevirmeyi fakat yine uygulama içindeki ikonlar kayboluyor
Bide ben neden hep bahsettikten sonra paylaşılıyor bunlar amk