Haber Gboard Android İçin Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Cadillac34

Üye
    Konu Sahibi
Gboard Android İçin Geliyor

Gboard Android sürümü nihayet geliyor. Google’ın iOS klavye uygulamasının özellikleri yakında Android klavyesine de geliyor.

Google’ın ilginç bir kararla sadece iOS cihazları için geliştirdiği Gboard adlı klavye uygulaması nihayet Android’e de geliyor. Gboard Android sürümünün Google Play’de indirilebilir hale gelmesine az kaldı. Gelecek klavye güncellemesiyle de Android kullanıcıları Gboard özelliklerine kavuşacak.

Google, 2016’nın başlarında sürpriz bir hamle yapmış ve Gboard adlı klavye uygulamasını iOS platformuna sunmuştu. Apple’ın üçüncü parti klavye uygulamalarına getirdiği kısıtlamalara rağmen sahip olduğu özelliklerle büyük beğeni toplayan Gboard’un ne zaman Android’e geleceği merak konusu olmuştu.

Standart Android klavyesinin özelliklerine ek olarak entegre arama özelliği, emoji araması, farklı kısa yollar gibi özelliklere sahip olan Gboard çok yakında Google Play’deki yerini alacak. Uygulama bazı sitelerde APK şeklinde görülmeye başlandı bile. Gelecek klavye güncellemesi ile de Android klavyesi Gboard özelliklerine sahip olacak.

Alıntı

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

Knight344

Üye
Geldi bile..

lazye

lazye

Üye
aynen geldi arkadaşlar google playden güncelleyin :)

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
kralberk13

kralberk13

Üye
evet geldi güncelleyin :) sonyin kendi klavyesini kullanıyorum gmd de güncelledim sadece

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Ben Z3 cihazımda tuş takımlı-T9 klavye kullanıyordum Gboard'ı deneyim dedim, şahsem hoşuma gitti tavsiye ederim arkadaşlar :)

Geldi bile..
Mağazadan indirmek varken Apk olarak indirmek nedir ya?
Zaten uygulama ücretsiz.

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
Bu guncellemeden önce klavye belli bir süre sonra dönüyordu. Bu güncellemede bi süre sonra klavye simsiyah olup hiç bu tuş gorunmuyor tuşlara rastgele bastigimda yaziyo ama tuşlar görünmüyor

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Bu guncellemeden önce klavye belli bir süre sonra dönüyordu. Bu güncellemede bi süre sonra klavye simsiyah olup hiç bu tuş gorunmuyor tuşlara rastgele bastigimda yaziyo ama tuşlar görünmüyor
Klavye ayarlarından başka bir tema seçip dener misiniz?

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
Denerim saol

vedat1966

vedat1966

Üye
Hala Türkçe harfler ikinci harf olarak kullanabiliyor. Sola çekerek kelime silmek sıkıntılı. (birkaç kelime birden siliyor.)

• Beğen

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
  • Beğen
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Hala Türkçe harfler ikinci harf olarak kullanabiliyor. Sola çekerek kelime silmek sıkıntılı. (birkaç kelime birden siliyor.)
Uygulama iyi olmuş ama birkaç eksiği var

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Epey eksikleri var, fazla tatmin olmayıp eski klavyeme geri döndüm, yaşasın tuş takımlı-t9 klavye :gul:
#DirenTuşTakımlıT9Klavye

(büyütmek için ss'ye tıkla)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: AHKE
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Ben Z3 cihazımda tuş takımlı-T9 klavye kullanıyordum Gboard'ı deneyim dedim, şahsem hoşuma gitti tavsiye ederim arkadaşlar :)

Mağazadan indirmek varken Apk olarak indirmek nedir ya?
Zaten uygulama ücretsiz.
Ben de Google Play yok mesela iyi oluyor :D

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
hmm:hmmm neden, marketini mi çalmışlar?:zong:
Yok cihazımda CM üzerinde Google Play hizmetleri çalışmıyor. Normalde Aptoide kullanıyorum da burada hoşuma giden şeyler görünce de indirdiğim oluyor.

• Beğen

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
CM de Google play çalışır gapps yükle

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cihazımda resmi CM desteği yok çalışmıyor hocam. Eski sürümü kurup çalıştıranlar var daha sonra yükleyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831

Üst Alt