Gazi üniversitesi'nden istifalara ilişkin açıklama


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi
GAZİ ÜNİVERSİTESİ'NDEN İSTİFALARA İLİŞKİN AÇIKLAMA
Gazi Üniversitesinden yapılan açıklamada, Tıp Fakültesi eski Dekanı ve yardımcılarının ''yeni yönetime karşı tepki değil, yönetimi rahatlatma ve önünü açma amacıyla istifa ettikleri yönünde açıklamalar yaptıkları'' belirtildi.

Yazılı açıklamada, Prof. Dr. Rıza Ayhan'ın dün Rektörlük görevine başlamasının ardından Tıp Fakültesinde yaşanan istifaların bazı basın-yayın organlarında ''tepki istifası'' olarak nitelendirildiği ifade edildi. Açıklamada, ''Tıp Fakültesi eski Dekanı Prof. Dr. Ayşe Dursun ve yardımcılarının bizzat yaptıkları açıklamalarda yeni yönetime karşı bir tepki değil, yönetimi rahatlatma ve önünü açma amacıyla istifa ettikleri ifade edilmiştir'' denildi.
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ne güzel... Keşke yaşlı her yönetici zamanı geldiğini istifa etmesini bilse ve dinamik yöneticilerin önünü açabilse...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt