Garmin Seri Numarası Hata Veriyor :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abdullahksz

Abdullahksz

Üye
    Konu Sahibi
Garmin Seri Numarası Hata Veriyor :(
yazanları aynen uyguladım. fakat programı açtığımda "BİRİM NUMARASI 2061251312 KULLANILARAK HARİTALAR AÇILAMIYOR" diyerek hata veriyor ve "SATIN AL" veya "ÜRÜN KODU GİR" hatası çıkıyor ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim..:vur

cartmanee

Üye
sw.unl dosyasına yanlışç kodu yazıyorsun. dikkatli yaparsan çözersin.

Bora

Bora

Üye
Satın almalı veya ürün kodu girmelisiniz.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
yazanları aynen uyguladım. fakat programı açtığımda "BİRİM NUMARASI 2061251312 KULLANILARAK HARİTALAR AÇILAMIYOR" diyerek hata veriyor ve "SATIN AL" veya "ÜRÜN KODU GİR" hatası çıkıyor ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim..:vur

yeni bastan kurmanı tavsiye edrim bir yerde hata yapıyorsun.

qazzap

Üye
swunp.unl ile gmapspp.unl dosyalarını oluştururken notpadde farklı kaydet dediğinde en altta "encoding" bölümü var benim işletim sistemim ingilizce olduğu için bu şekilde yazıyor türkçe işletim sistemlerinde kodlama gibi bişey yazıyordur.

o kısmın ANSI olarak seçilmiş olması lazım.

MCAPOWER

Üye
Hocam selamlar, bende de aynı sorun var sen çözebildin mi?
syg,

tamirciciragi

Üye
aynı sorunla bende karşılaştım yardımlarınızı bekliyorum selamlar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
swunp.unl ile gmapspp.unl dosyalarını oluştururken notpadde farklı kaydet dediğinde en altta "encoding" bölümü var benim işletim sistemim ingilizce olduğu için bu şekilde yazıyor türkçe işletim sistemlerinde kodlama gibi bişey yazıyordur.

o kısmın ANSI olarak seçilmiş olması lazım.
böyle yapacaksınız..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt