Garmin Mobile XT on Nokia touch screen devices [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic]

Sponsorlu Bağlantılar

dncndnz

Üye
beyler ben bişey sordum yah benı takcak warmı nası bi site burası

--------------- Ekleme ---------------

slm .. bende bu telefonun hastasıyım ama bi sorun war gibi.. başka forumlardada okuduğum üzere kullanıcıların bazıları çeşitli sorunlarla karşılaşmış .. bu telefonu 2ay+ kullanıpta sorun yaşamayan veya sorun yaşayıpta o sorunu düzeltim bidaha sorun yaşamayan arkadaşlar warsa bu telefonu alcam . cvp ltfen

slm .. bende bu telefonun hastasıyım ama bi sorun war gibi.. başka forumlardada okuduğum üzere kullanıcıların bazıları çeşitli sorunlarla karşılaşmış .. bu telefonu 2ay+ kullanıpta sorun yaşamayan veya sorun yaşayıpta o sorunu düzeltim bidaha sorun yaşamayan arkadaşlar warsa bu telefonu alcam . cvp ltfen

omurv

Üye
programı bende kurdum çalışıyor ancak daha önce kaydettiğim konumlarımdan birine tıklayıcında otomatik olarak programdan çıkıyor.Bir çözümü var mı bunun?

poıuşlkj

Üye
Fatih bayhan bey acilen yardıma ihtiyacım var.telefonu bilgisayara bağlayıp pc suite modunda bahse konu programı açtım.setup'a bastım dosyaları açtı ancak sonrasında mavi ekran çıktı.bir uyarı geldi 4 maddelik.tamam dedim.ancak install birtürlü aktif olmadı.herşey tamam ancak neden olmadı.acaba ben mi hata yapıyorum diye programı açmadan direkt olarak karta attım.bu sefer de telefon programı tanımlayamadı.acaba sorun nedir?acilen yardım

dncndnz

Üye
böle siteninn..

dedemuz

Üye
nokia 5130 için oyun bilen varmı???

teomaxi

teomaxi

Üye
5800'da denenmiştir sorunsuz kullanılmaktadır

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
beyler ben bişey sordum yah benı takcak warmı nası bi site burası

ben 8 aydır kullanıyorum daha bir sorunla karşılaşmadın kardeşim..

murat_83

murat_83

Üye
Arkadaşım neden yalan söylüyosun konuyu açana yada diğer kurdum sorunsuz kullanıyorum diyenlere yazıyorum... Garmin, 5800 Xm gibi dokunmatik tuşlu telefonları desteklemez I Agree seçeneği çıkar orayı güç bela tuşlarsın 15 sn sonra, sonraki sayfaya geçer türkçe yi seçmek için sağ ok dan devam edersin Türkçe yi bulursun,,, ekranda sonraki yazar oraya defalarca basarsın hiç bir işlem yapmaz anlattığım sadece Türkçe için değil tüm dillerde aynı sorunu verir.. Kullanıyorum sorunsuz demeyin telefonu elimize alıpta bakacak halimiz yok ki

berk_cglr

Üye
dostum heralde yanlış garmin versiyonunu kurdun şahsen suzuki gsx r 750 de kullanıyorum ve dediğin gibi yok dokundum açılmadı cart curt sorunu asla yok canavar gibi çalışıyo sen istersen tekrar kur yada telefonu kontrol et çin malı sahte 5800 olmasın bu arada nadir hocam gps oldu :oke: internete bi seferlik balanması gerekiyomuş

takbulut

Üye
5800 halen çözülemedimi

turkishdoctor

turkishdoctor

Üye
Nokia 5800'da Garmin 5.00.50 sürümü sorunsuz çalışıyor. Daha önceki sürümlerde dokunmatik ekran çalışmıyor boşuna uğraşmayın.

Ayrıca
"programı bende kurdum çalışıyor ancak daha önce kaydettiğim konumlarımdan birine tıklayıcında otomatik olarak programdan çıkıyor.Bir çözümü var mı bunun?" deyen arkadaşıma cevap:

Bunun bir çözümü yok, bizzat bu sorun için Garmin ile görüşüldü. Fakat bu sorunu yaşamamanın bir yolu da mevcut. Öncelikle herhangi bir noktayı kaydederken Garmin programının varsaydığı isimle kaydedin ve daha sonra da ismi değiştirmeyin. Örneğin Konumum1 vs gibi (veya adres Şu sokak Şu numara gibi) olarak kalsın. Programdan çıkmadığını göreceksin. Bu GarminXT Symbian sürümünün bir bug'ıdır (kusurudur), şimdilik çözüm yok.

abuzerefendi

Üye
Garmin 5.00.50 sürümünü 97 telefonuma yükledim. şu anda çalışıyor. sorun pek yok gibi. öyle atma falan. fakat bir yeri çok büyütürseniz donup kalıyor...

turuncu_222

Üye
ya arkadaşlar ben cebi 3 gün önce aldım. nokia 6260 slide. navigasyon tuşu var programda kayıtlı hafıza kartına dediler. ama açılmadı. sonra garmin yükle dediler. onuda aldım. fakat dosya biçimi desteklenmiyor diyor. ben bu konularda çooookkk cahilim. bana adım adım yardım edecek bi hayırsever var mı?

donaldduck

donaldduck

Üye
Arkadaşlar kurulumu tam anlamıyla yaptım. Fakat sadece nereye bölümüne girip adres arattırdığım zaman haritayı çıkartıyor. Onun dışında harita bölümünden çıkartmıyor. Haritayı defalarca yaklaştırdım. Banamısın demedi. Konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim.

ndeveli

Üye
ben bu 50.50 versiyonunu kullnıyorum
konumlarım kısmını secip kaydedilmiş noktaya git dediğimde program dan atıp çıkıyor .
neden olur bilen varmı.
yardımcıı olursanız sevinirim

resitcan23

Üye
tşk

gececi_78

Üye
5800'da denenmiştir sorunsuz kullanılmaktadır

5800 de sorunsuz ben ve babama kurduk tıkır tıkır çalışıyor ama IGO nun tadı yok .. Symbian için IGO varmı biliyormusunuz ?

fotocu16

Üye
5800 kapanma yavaşlık sorunlarından dolayı servise götürdüm yeni güncelleme yapılmış Şimdi garmin programını yükleyemiyorum. garmin.exe dosyasını destelkemiyor diyor yüklenmiyor ne yapmalıyım

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
5800 de sorunsuz ben ve babama kurduk tıkır tıkır çalışıyor ama IGO nun tadı yok .. Symbian için IGO varmı biliyormusunuz ?

5800 kapanma yavaşlık sorunlarından dolayı servise götürdüm yeni güncelleme yapılmış Şimdi garmin programını yükleyemiyorum. garmin.exe dosyasını destelkemiyor diyor yüklenmiyor ne yapmalıyım
gececi kardeşim igo 5800 için yok..
fotocu kardeşim programı pc den kuracaksın..hafıza kartını pc ye tak programı çalıştır..

Üst Alt