Garmin Mobil Xt için Radar Poi (4013 adet)

Sponsorlu Bağlantılar

alovera

Üye
çok teşekkürler arkadaşım. eline sağlık

zorbey42

Üye
birşey değil arkadaşım güle güle kullanın.ayrıca denedik arkadaşın telefonundada çalıştı cihaz 5800 xm ilgililere duyurulur.

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
emegine saglık

bakibaba15

Üye
ALLAH razı olsun

estami

Üye
arkadaşlar dün bende uğraştım kendim trapsterdan en güncel haliyle tüm TÜRKİYE'DEKİ radar,kırmızı ışık,vb....noktaların poi lerini oluşturdum garmin için bende n8 var çok uyumlu çalışıyor garmin programı n8 de.isteyen olursa buraya yükleyebilirim.güncel 6373 nokta mesafeside 5 km denedim bizzat.saygılar.

Zorbey Üstad 5800 garmin klasörünün içinde poi diye bir klasör yok bu klasörü Garminin içine atsak Poi olarak çalışırmı?

acati

acati

Üye
Zorbey Üstad 5800 garmin klasörünün içinde poi diye bir klasör yok bu klasörü Garminin içine atsak Poi olarak çalışırmı?

Yoksa Garmin/poi oluşturup *.poi dosyasını içine atabilirsin. Ayrıca Garmin/Vehicle klasörüne de kendi arabanın SRF dosyasını bulup atarsan navigasyonda senin araban çıkar.

• Beğen
Tepkiler: estami

estami

Üye
Yoksa Garmin/poi oluşturup *.poi dosyasını içine atabilirsin. Ayrıca Garmin/Vehicle klasörüne de kendi arabanın SRF dosyasını bulup atarsan navigasyonda senin araban çıkar.

Teşekkürler üstadım.

ChatiN70

Üye
Öncelikle teşekkür ederim zorbey42 bu poileri nasıl düzenleyebilirim ?

quleman

Üye
e71 te harika çalışıyor..

----------Eklendi @ 13:03:33 ---------- Yazıldı @ 12:04:36 ----------

:oke: SÜPER DENEDİM...

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
bizim de yeni mobeseleri göstermiyordu.Senin koyduklarında vardır emegine sonsuz teşekürler

beratltd

Üye
ellerine saglık teşkkürler.

STaT!C

STaT!C

Üye
alın arkadaşlar Trapster uygulamasından garmin için düzenlediğim poi paketi
tüm türkiye deki 6373 adet(5 Km Mesafeli:yani 5 km önceden uyarıyor.) radar kırmızı ışık kamerası vb.. noktaları gösterir eklenti dosyayı Garmin klasörünün içindeki Poi klasörünün içine atacaksınız..

işte linki:

Sağolasın hacı.:oke:

okifioktay

Üye
Çok teşekkürler arkadaşlar.

tanjantx

tanjantx

Üye
çok teşekkürler

acati

acati

Üye
Mühim Uyarı

poi6373.poi ile önceki 4013poi.poi dosyasını ikisini birden garmin/poi klasörüne atın. ikisi de çalışıyor. Fakat 6373poi içinde ankaradaki ışık ve radarların çoğu yok. 4013 poi de hem ankara hem konyada denedim birçok nokta işaretlenmiş. İkisini de birlikte kullanın derim...

Coolwhisper

Üye
teşekkürler

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
eski poiler eskişehir kütahya tavşanlı bursa alanya antalya da olan göstermiyordu yeni poilerde işaretlenmiş sagolasın hacı hafta sonu afyon denizli ısparta balıkesiri test edecem.

drfatihka

Üye
tesekkür

kahnn

Üye
alın arkadaşlar Trapster uygulamasından garmin için düzenlediğim poi paketi
tüm türkiye deki 6373 adet(5 Km Mesafeli:yani 5 km önceden uyarıyor.) radar kırmızı ışık kamerası vb.. noktaları gösterir eklenti dosyayı Garmin klasörünün içindeki Poi klasörünün içine atacaksınız..

işte linki:

bu dosyayı indiriyorum ama arşiv bozuk diyor.
biri tekrar yükleyebilir mi acaba?..

Edit: indirebildim, gerek kalmadı...

jackral32

Üye
link için teşekkürler. Verdiğin dosyayı POI klasörünün içerisine attım ve Nereye > Ekstralar > Özel POI ler > Bütün Kategoriler içerisinde 2km ye kadar olan kırmızı ışık ve hız kameralarının (İngilizce olarak "Fixed Speed Camera" yazıyor) yerlerini görebiliyorum. Ancak hem nereye nin altında bulunan haritalar da hem de araçlar içerisinde bulunan haritada görünmüyorlar. Yardım ederseniz sevinirim
soyledıgın yolu acmaya calıstıgımda "Nereye > Ekstralar > Özel POI ler" ekstra yüklemeler yoktur. ayrıltılar ıcın lütfen garmin vsvs sayfasını zıyaret edın dıe bı uyarı alıyorum :S

Üst Alt