Garmin Mobil Xt için Radar Poi (4013 adet)


kahnn

Üye
her ikisini de kullanıyorum, yanlız söyle bir sorun var: şehir içinde kullanırken çok fazla kırmızı ışık kamerası buluyor ve 5 km öteden haber verince sürekli uyarı veriyor. bu poileri düzenlemek için bir program var mı?.. ayrıca seyir sırasında harita üzerinde isaretli de göremiyorum radar noktalarını, bi ayarı mı var da açılıyor, yoksa ben mi göremiyorum?..
 
samsun_x_

samsun_x_

Üye
slm ustad yeri değil sanırım ama bişey öğrenmek istiyorum bu poi yi navitech QF402 navigasyonlara atabilirmiyiz varmı böyle bir imkan atılıyorsan nasıl atılıyor veya navitechler için bu radar poi bulabilirmiyim bi yardımcı olabirmisiniz.
 
aga17

aga17

Üye
teşekkürler
 

gokhan79

Üye
Link çalışmıyor.
biri tekrar yükleyebilir mi acaba?..
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt