Garmin Mobil Xt için Radar Poi (4013 adet)

Sponsorlu Bağlantılar

sancakta

sancakta

Üye
yokmu elinde olan tekrar yuklesin sunu

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler

sancakta

sancakta

Üye
teşekkürler

ozgalg

Üye
teşekkür ederiz süper paylaşım.
güncelleniyormu peki;ve nasıl?

rehberce

Üye
Arkadaşlar ne yazık ki bu linkte de silinmiş.
Lütfen birilieri bu konuda yardımcı olsun.

talattaskin

Üye
teşekkürler güzel paylaşım, bunu arada güncellemek lazım...

krbk7860

krbk7860

Üye
poilerin nasıl güncelleneceğini bilen yok mu?

erçay

Üye
eline saglık çok güzel

golge1710

Üye
arkadaşlar program sorunsuz çalışıyor söylendiği gibi veri aktarım modunda poi dosyasının içine sürükleyip bırakın..

keslan125

Üye
almanyada varmi icinde?

sivassivas5858

Üye
program yine silinmiş yeniden yükleyebilir misiniz ? Bir de ben 10.1 haritayı yükledim en son garmine, bunu yükleyince bir uyumsuzluk olur mu

pala6

Üye
Paylaşım için teşekkürler...

behzat

behzat

Üye
teşekürler kardeş dün yükledim güzel çalışıyor bide en son eklenen kameraları da gösterse daha da güzel olacak

lazymemo

Üye
teşekkürler
bu proğram yoldaki hız limitlerini göstermiyor.nasıl ayarlaya bilirim

zorbey42

Üye
arkadaşlar dün bende uğraştım kendim trapsterdan en güncel haliyle tüm TÜRKİYE'DEKİ radar,kırmızı ışık,vb....noktaların poi lerini oluşturdum garmin için bende n8 var çok uyumlu çalışıyor garmin programı n8 de.isteyen olursa buraya yükleyebilirim.güncel 6373 nokta mesafeside 5 km denedim bizzat.saygılar.

acati

acati

Üye
arkadaşlar dün bende uğraştım kendim trapsterdan en güncel haliyle tüm TÜRKİYE'DEKİ radar,kırmızı ışık,vb....noktaların poi lerini oluşturdum garmin için bende n8 var çok uyumlu çalışıyor garmin programı n8 de.isteyen olursa buraya yükleyebilirim.güncel 6373 nokta mesafeside 5 km denedim bizzat.saygılar.

ekle o halde kardeş...

Buna ekleme yapabiliyor muyuz? Başka kırmızı ışık, hız veya radar noktalarını da ekleyebilsek güzel olurdu. Sivas'ta sadece 50. yıl kavşağındaki kamerayı gösteriyor. Halbuki başka yerlerde de var. Tokatta ise yine sadece niksar/turhal yolları kavşağındaki kamerayı gösteriyor.

zorbey42

Üye
alın arkadaşlar Trapster uygulamasından garmin için düzenlediğim poi paketi
tüm türkiye deki 6373 adet(5 Km Mesafeli:yani 5 km önceden uyarıyor.) radar kırmızı ışık kamerası vb.. noktaları gösterir eklenti dosyayı Garmin klasörünün içindeki Poi klasörünün içine atacaksınız..

işte linki:

Üst Alt