Garmin Mobil Xt için Radar Poi (4013 adet)

Sponsorlu Bağlantılar

Concus

Üye
    Konu Sahibi
Garmin Mobil Xt için Radar Poi (4013 adet)
Trapster uygulamasından garmin için düzenlediğim poi paketi

türkiye de yerleri belirlenmiş 4013 adet radar kırmızı ışık kamerası vb.. noktaları gösterir eklenti

dosyayı Garmin/Poi klasörünün içine atacaksınız..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: gokhan79, ozberk68, servetu ve 40 diğerleri

aa-tolga

aa-tolga

Üye
Trapster uygulamasından garmin için düzenlediğim poi paketi

türkiye de yerleri belirlenmiş 4013 adet radar kırmızı ışık kamerası vb.. noktaları gösterir eklenti

dosyayı Garmin/Poi klasörünün içine atacaksınız..

Current.Gpx dosyası nerede

drmmr14

Üye
eğer çalışırsa mükemmel olur! hemen deniyorum

ozgurturker

Üye
emegine saglık

dEs_

dEs_

Üye
Sağolda olsada atsak :hmmm

kralYORGUN

Üye
teşekkür ama atacak bişe yoqqi:ehe

Progressivity

Progressivity

Üye
hani dosya nerde

ertosun

Üye
Buyrun arkadaşlar başka bir siteden buldum. Denemedim

furbur

furbur

Üye
Buyrun arkadaşlar başka bir siteden buldum. Denemedim

Arkadaşım çok teşekkürler,verdiğin link çalışıyor ve güzel POİ ler var istediğin yere git.
Paylaşım için sağolun.
P990İ de denedim çalışıyor.

karyolla1

Üye
bunlara bağlanmak için internet mi gerekiyor?

cobraturk06

Üye
ya arkadaşlar dosyayı indiripte çalıştıran varmı dosya yok rapidsheare eror veriyor dosya yok diye

fsari89

Üye
sagol ustaa

krbk7860

krbk7860

Üye
rapid linki ölü. ilk sayfada verilen poi.rar dosyasını indirip içinden çıkan dosyayı ilgili yere atarsanız çalışıyor. denedim.Sorunsuz çalışıyor.

ulaş2626

Üye
poi klasörünü bulamıyorum

ayktylmz

Üye
telefonun içerisine gir orda görürsün klasörü ;)

opaques

Üye
link için teşekkürler. Verdiğin dosyayı POI klasörünün içerisine attım ve Nereye > Ekstralar > Özel POI ler > Bütün Kategoriler içerisinde 2km ye kadar olan kırmızı ışık ve hız kameralarının (İngilizce olarak "Fixed Speed Camera" yazıyor) yerlerini görebiliyorum. Ancak hem nereye nin altında bulunan haritalar da hem de araçlar içerisinde bulunan haritada görünmüyorlar. Yardım ederseniz sevinirim

SarpDerun

Üye
link için teşekkürler. Verdiğin dosyayı POI klasörünün içerisine attım ve Nereye > Ekstralar > Özel POI ler > Bütün Kategoriler içerisinde 2km ye kadar olan kırmızı ışık ve hız kameralarının (İngilizce olarak "Fixed Speed Camera" yazıyor) yerlerini görebiliyorum. Ancak hem nereye nin altında bulunan haritalar da hem de araçlar içerisinde bulunan haritada görünmüyorlar. Yardım ederseniz sevinirim

Zaten bunlar haritada gideceğin yer olarak kullanman amacıyla değil, naviyasyon esnasında bu noktalara yaklaştığın zaman seni uyarması için.
Örneğin iş den çıktın eve gidiyosun. Yol üzerinde bir kırmızı ışık kamerası yada radar noktası varsa ve bu nokta senin poi dosyana kaydedilmişse seni uyarır. Uyarı ayarlarınıda
Araçlar > Ayarlar > Yakınlık Noktaları
içerisinden yapabilirsin.

opaques

Üye
Zaten bunlar haritada gideceğin yer olarak kullanman amacıyla değil, naviyasyon esnasında bu noktalara yaklaştığın zaman seni uyarması için.
Örneğin iş den çıktın eve gidiyosun. Yol üzerinde bir kırmızı ışık kamerası yada radar noktası varsa ve bu nokta senin poi dosyana kaydedilmişse seni uyarır. Uyarı ayarlarınıda
Araçlar > Ayarlar > Yakınlık Noktaları
içerisinden yapabilirsin.

İlgin için teşekkür ederim. Konuyu halletmiştim. Navigasyon esnasında sesli ve yazılı uyarıyı alıyorum. Ancak tabi Antalya'da neredeyse her ışıkta kamera olduğu için durmadan ötüyor :)

Çok güzel bir paylaşım ancak çok fazla yani neredeyse her ışıkta öttüğü için ben devre dışı bıraktım.

Üst Alt