garanti rezilliği

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
garanti rezilliği
arkadaşlar bundan tam üc hafta önce bugun (21) gün önce telefonu garantiye verdim sorunum yazılım cokmesi ve usb takınca telefonun res atmasıydı. 2 saat önce telefonu elime aldım. sarjını doldurdum.hattı taktım calısmıyor. sim kart yuvasına baktım. oradaki 6 tane telden bir tanesi kırık!! bende boyle birsey yoktu bu nedir anlamadım ya telefon resmen bozuk geldi! simdi versem iki hafta daha telefon mu bekleyecegim ben ya!

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Geri vereceksin olacak bitecek.Yapacak bir şey yok ayrıca garanti olayı tam bir şans işi bazısına 1 haftada mis gibi cihaz yolluyorlar bazılarını 1 ay bekletip başka sorunlar çıkartıp geri yolluyorlar.

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
yeni bir telefon isteme hakkın var o zaman kardeş:hmmm çok geçmeden geri ver telafonu

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
geri ver...

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
nasıl yani yeni bir telefon isteme sansım var?

Norm_Gkhan

Norm_Gkhan

Üye
o ürünü biraz zor alabilirler adam sen kırmısında diyebilir çünkü benim eski pc nin ide hdd nin 1 tane pin i kopmustu garantiye götürdüğümde kullanıcı hatası sen koparmısın dedi ÇOK GEÇMEDEN geri götürsen iyi olur kardeşim

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
nokia işi bozdu iyice resmen kendini yok etmek için uğraşıyor

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Aynen geri götür ve tepkini belli et ordakilere anlat durumu.

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
gittim telefoncuya aynı gün teslim ettim ama bana bu aralar cok sık oluyor bir tarafı yapıp diger tarafı kırıyorlar dedi. gelen belgenin arkasına yazdı geri gonderdi. insallah sorun cıkmaz bende kullanıcı hatası derler diye korkuyorum

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
hayırlısı bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt