Garanti hakkında

• 11 Ekim 2012
  • 744 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhabalar bir sorum olacaktı. Ben androidli cihazımı rootlasam rom atsam yada benzeri şeyler varsa yapsam ve garantiden çıkarsam. Acaba bunu orjinal romu atıp filan garantiyi geri getirme şansımız yokmu?
    Teşekkürler.

Yazan: aleranol
  2. room atınca garanti dışı mı kalıyor? Orjinal sürümü attıktan sonra sorun olmaz

3. Kardesim hic yapmadim ama eski haline yani orjinali yuklendikten sonra sorun olmuyor deniyor her yerde

4. tamam symibianda iosda olmuyor ama root kalkıyor u peki? Eğer kalkmıyorsa servis bunu anlar diye düşünüyorum. Lütfen tam cevap verirseniz çok sevinirim.

5. Orjinali yüklediğinde root kalkar.garanti telefonun S2 yada S3 değilse üzerinde oynandığını anlamaz.

6. ben note2 alıcam. Bu note da geçerlimi acaba offf. Şimdiden 6ay sonra atacağım romu düşünüyorum bu da işmi:)

- - - Eklendi - - -

sağolasın

7. Note serisinde Download sayacı varmı bilmiyorum.

8. ben telefonu alınca seni siteden bıktıracam haberin olsun :) önce bana rom nasıl atılır recovery mod falan hepsini açıklamanı isterim çünkü daha yeni başlayacam ve biraz sıkıcı olduğunu düşünüyorum :hmmm: :)

9. Ali , sana kolay gelsin , bi ömür berabersiniz :ehe

10. üstelik benimle :)

11. Harika :zzz:
    :zzz:

12. Note2 de binary sayacı var, şu anlık sıfırlanamaz.

13. peki ona herhangibi birşey yapmak mümkünmü? Çünkü 6-12 ay içerisinde ben onun performansını mutlaka düşürecem bana hiçbirşey dayanamaz. Buna türlü şeyler modlamalar yapacağım ve bunlarda bildiğiniz gibi root gerektiriyor. Acaba sıfırlamasını çözecek kimse yokmudur?

14. Şu anlık yok. Chainfire çıkartır yakında

15. inşallah çıkartır. Yorumun için sağol

TheMadness bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 15:20